Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów

Teatr Maskarada

"Nowy Świat Muzyki"
ul. Nowy Świat 63 (róg Świętokrzyskiej)
00-042 Warszawa

TEATR MASKARADA

Teatr Maskarada powstał w 2013 roku. Jego założycielką jest Małgorzata Domańska. Obecna siedziba teatru znajduje się przy ul. Nowy Świat 63 w Warszawie.
Teatr Maskarada stworzony został z myślą o dzieciach - jest to najlepszy dziecięcy teatr, którego celem jest edukacja oraz zabawa teatralna z dziećmi.
Repertuar Teatru Maskarada ma bogatą ofertę spektakli. Teatr Maskarada podczas spektakli zabiera wszystkie dzieci do magicznego świata teatru. Spektakle dla dzieci grane w Teatrze Maskarada skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym, a także tych jeszcze młodszych. W Teatrze Maskarada zobaczyć możemy m. in. takie spektakle jak "Elfy i fabryka prezentów", "Chmurka i Bartek", "Urodziny Turli i Taja, "Kuba i Buba, czyli awantura do kwadratu" i wiele innych.
Oprócz tego Teatr Maskarada organizuje wiele działań edukacyjnych, do których należą warsztaty teatralne, plastyczne i taneczne m. in. takie jak „Sztuka życia”, „Lalka w teatrze”, „Teatr tańca dla dzieci”,
Młodzi widzowie dzięki formie, jaką oferuje Teatr Maskarada i scenie, która daje dzieciom odpowiednią przestrzeń, mają bliski kontakt ze spektaklem oraz z aktorami.
Bilety i wejściówki do Teatru Maskarada w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl

Repertuar Teatr Maskarada w Warszawie

7,5
Średnia ocena
Świetny spektakl. Dzieciaki dawno nie bawiły się tak dobrze w teatrze. Aktorzy potrafili rozbawić zarówno młodszych jak i starszych
- Teodor

15.09 / 12:30

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
8,4
Średnia ocena
Świetne, interaktywne widowisko dla dzieci. Wspaniała atmosfera, gorąco polecam
- Iza

29.09 / 12:30

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci