Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Toruniu, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Dzięki filtrom możesz wybrać konkretny gatunek, datę, muzeum, koncert czy teatr. Repertuar Toruń możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.
  3. Jeśli chcesz wybrać repertuar konkretnego teatru, muzeum, czy innej instytucji kultury, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  4. Możesz wybrać zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar w określonym czasie.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatrów Toruń.

Teatr Muzyczny w Toruniu

ul. Żeglarska 8, Toruń

Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny w Toruniu powstał w 2014 roku i jest jedną z najmłodszych instytucji kultury w woj. kujawsko-pomorskim. Teatr prowadzi działalność artystyczną w dziedzinie teatru, śpiewu, muzyki i tańca, promując młodych zdolnych artystów. To instytucja, która kieruje swoją ofertę do widza w każdym wieku. W repertuarze posiada spektakle zarówno dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z teatrem, jak i widzów zaznajomionych ze sztuką teatru. Nie ogranicza się tylko do jednego gatunku – wystawia musicale, komedie, spektakle rodzinne, bajki dla najmłodszych, koncerty jazzowe i piosenki aktorskie. Jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy szukają chwili refleksji oraz rozrywki na wysokim poziomie.

Organizowane są również koncerty, recitale, seanse filmów muzycznych, warsztaty teatralne dla młodzieży. Zespół aktorski składa się z artystów występujących na deskach innych polskich teatrów, m.in. Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru WARSawy, Teatru Komedia we Wrocławiu.

Teatr z każdym rokiem zyskuje na popularności, przede wszystkim dzięki znanym produkcjom – „Friends: the musical parody”, opartym na serialu o tym samym tytule czy „Once” – musicalu na podstawie filmu, nagrodzonym Oscarem w kategorii „najlepsza piosenka filmowa”.

Repertuar Teatr Muzyczny w Toruniu w Toruniu