Single po Japońsku - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy
24 zainteresowanych osób

8,3 / 10

Single po Japońsku

Tym razem Wydawnictwo przechodzi w ręce Japończyków, co tu się będzie działo....

Witajcie w korporacji! Słowo "wolność" wydaję się tu nieprzyzwoite, a posiadanie własnego zdania może stać się przyczyną wymówienia, lub przynajmniej nagany. Nie ma tu miejsca na miłość, na sens i celowość działań, czy też na szczęście. Tak wygląda normalne korporacyjne życie - a przynajmniej tak sądzą nasi bohaterowie.

Magda (Katarzyna Maciąg), Nirek (Lesław Żurek), Joanna (Anna Mucha) i Sebastian (Wojciech Medyński) to członkowie zarządu korporacyjnego giganta, który z trudem walczy o przetrwanie na medialnym rynku. Gdy okazuję się, że firmę po raz kolejny przejmuje inny właściciel - tym razem pochodzący z Japonii - a obowiązującym strojem staję się... kimono, w korporacyjnym cesarstwie wybucha bunt. Nasi bohaterowie, zamiast wykazać się rozsądkiem i gasić pożar, dolewają oliwy do ognia - i to w olśniewającym dalekowschodnim stylu.

Czas trwania: 120 minut

Realizacja

Autor tekstu: Marcin Szczygielski

Reżyser: Olaf Lubaszenko

Opinie naszych widzów (1)

  • 7,0/ 10

    Bardzo dobra gra aktorska, słaby scenariusz.

    ai.....@....pl / 22 marca 2016

WojArt Agencja Artystyczna

Agencja Artystyczna WojArt powstała w 2009 roku. Siedziba główna Agencji Artystycznej WojART znajduje się przy ul. Rembertowskiej 17/5 w Poznaniu.

Repertuar Agencji Artystycznej WojArt jest niezwykle bogaty - znaleźć w nim możemy wiele znakomitych spektakli wystawianych przez najlepsze teatry z całej Polski. Spektakle oferowane przez Agencję Artystyczną WojArt mają przede wszystkim charakter komediowy - są to najzabawniejsze przedstawienia teatralne wystawiane w danym sezonie, pełne doskonałego humoru.

W spektaklach organizowanych przez Agencję Artystyczną WojArt zobaczyć można było wielu znanych aktorów m. in. Magdalenę Boczarską, Jacka Barciaka, Pawła Deląga, Piotra Gąsowskiego, Rafała Królikowskiego i wielu innych.

Dzięki Agencji Artystycznej WojArt na poznańskiej scenie zobaczyć można było do tej pory m. in. takie spektakle jak „Boeing, Boeing” Studia Buffo, „Lekko nie będzie” Teatru Kamienica, „Zdobyć, utrzymać, porzucić” Teatru Capitol i wiele innych.

Spektakle znajdujące się w repertuarze Agencji Artystycznej WojArt wystawiane są na scenie znajdujące się w Kinie Apollo Teatr - w Poznaniu przy ul. Ratajczaka 18.

Bilety na spektakle oferowanie przez Agencję Artystyczną WojArt kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej agencji.

Adres i dojazd

http://wojart.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,2
Średnia ocena
Świetna gra aktorska
- Adam

Jutro / 20:30

+ inne terminy

Gatunek: Monodram
8,4
Średnia ocena
Najlepszy spektakl na jakim byłem ;)
- Grzegorz

Dziś / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Tragedia
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.