Koncert Gabriel Chmura in memoriam - zdjęcie Koncert Gabriel Chmura in memoriam - zdjęcie

Średnia ocena

23 oddanych głosów

9,4 / 10

Koncert Gabriel Chmura in memoriam

Koncert Gabriel Chmura in memoriam, poświęcony pamięci dyrektora artystycznego Teatru Wielkiego w Poznaniu.

Wyjątkowość wydarzenia podkreśla prapremierowe wykonanie trzech pieśni skomponowanych przez Artystę. W wydarzeniu wzięli udział soliści Joanna Freszel, Magdalena Nowacka, Stanislav Kuflyuk. Artystom na fortepianie akompaniowała Olena Skrok i Bartłomiej Kominek. Usłyszeć można, także instrumentalistów związanych z poznańską operą – skrzypaczkę Elizę Schubert i MoniuszkoStringQuartet w składzie: Sandra Haniszewska-Kubasik, Wojciech Sablik, Remigiusz Strzelczyk, Krzysztof Kubasik. Na repertuar koncertu składają się utwory szczególnie bliskie zmarłemu w listopadzie Dyrygentowi. Koncert prowadzi Cezary Łasiczka.

Opinie naszych widzów (8)

 • 10,0/ 10

  Bardzo interesujący repertuar i dobre wykonanie.

  to.....@in...ia.pl / 08 maja 2021

 • 10,0/ 10

  Witam, Niestety nie udało mi się "wejść" na widownię i nie wysłuchałam koncertu. Postępowałam zgodnie z instrukcjami, bez rezultatu. Pozdrawiam Katarzyna Werbińska

  we.....@gm...il.com / 30 grudnia 2020

 • 10,0/ 10

  Spektakl niezwykle wzruszający, popłynęły łezki, oj popłynęły :(

  ma.....@....pl / 21 grudnia 2020

 • 10,0/ 10

  A wonderful and very sober performance in honor of Maestro Chmura who was a good friend. I would have appreciated a better piano- I presume this was the house piano - but not really adequate for such an event- though the pianists did wonders with it !

  pi.....@sk...et.be / 20 grudnia 2020

 • 10,0/ 10

  Było pięknie ❣️🔆🍀

  rb.....@op...ra.poznan.pl / 20 grudnia 2020

 • 10,0/ 10

  Wzruszajacy koncert, piękne wykonanie utworów.

  k_.....@....pl / 20 grudnia 2020

 • 9,0/ 10

  Bardzo interesujący repertuar. Koncert dobrze zrealizowany dźwiękowo i wizyjne. Oby więcej takich na tak wysokim poziomie artysycznym. Dziękuję.

  ku.....@tl...en.pl / 08 maja 2021

 • 8,0/ 10

  Dziękuję,chętnie podzielę się moimi uwagami. Znakomity pomysł,program i wykonanie koncertu homage! Szkoda,że nie podkreślono,że taki koncert online na żywo bez publiczności,to dla nich premiera(?)-wyjątkowa sytuacja. Byli trochę zagubieni na końcu i miałam wrażenie,że reżyser nie konsultował z artystami ostatniej sceny wyjścia- bez maseczek,bez odstępu 1,5m- to nie jest dobry przykład- ale chyba nie było próby(?) Prowadzący znakomicie wykonał swoje zadanie,z jednym kardynalnym błędem: zapowiedź ostatniej śpiewaczki( "znakomita")!!!! Bardzo dobra jakość dźwięku- brawa dla operatora. Szkoda,że na scenie nie było zdjęcia maestro w tle,bo kwiaty soliści mogli np. położyć na partyturze.... Muzycznie najbardziej podobał mi się Rachmaninow i Bruch..... ale to tylko mój prywatny gust. Gratuluję pomysłu i życzę wszystkim dużo sukcesów oraz Błogosławionych Świąt i lepszego Nowego Roku! Pozdrawiam z Niemiec Isabella Schubert

  is.....@go...il.com / 20 grudnia 2020

Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu - Adres i dojazd

ul. Aleksandra Fredry
61-701 Poznań

http://www.opera.poznan.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.