Carmen. Toujours la mort - zdjęcie Carmen. Toujours la mort - zdjęcie Carmen. Toujours la mort - zdjęcie Carmen. Toujours la mort - zdjęcie Carmen. Toujours la mort - zdjęcie

Carmen. Toujours la mort

„Carmen. Toujours la mort”, spektakl inspirowany postacią znanej na całym świecie Carmen. Widzowie ujrzą proces w którym główna bohaterka z każdą minutą spektaklu i każdą wyśpiewaną arią, przeistacza się na oczach widzów w najsłynniejszą, ikoniczną kobietę kultury europejskiej. Jej metamorfoza jest aktem niemalże rytualnym, przywracającym życiu godność, a umieraniu zadowalający sens. Muzyka Georgesa Bizeta i Teoniki Rożynek. Nieoczywiste konteksty pozamuzyczne, przenikanie się różnych sztuk, wielowymiarowe postaci. Tego nie można przegapić!

-------------------------------------------------

W tym szczególnym czasie chcemy, by nasze spotkanie z Wami odbywało się w atmosferze jak najbardziej zbliżonej do normalności. Prosimy Was o wyrozumiałość i dostosowanie się do ograniczeń, jakie na nas nałożono. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Teatr Wielki w Poznaniu:

1. Jeśli nie czujesz się dobrze, jesteś chory, miałeś styczność z osobą zainfekowaną – zostań w domu.

2. Zabierz ze sobą maseczkę. Po wejściu do budynku obowiązuje Cię noszenie maseczki zakrywającej usta i nos.

3. Po wejściu do budynku zdezynfekuj dłonie.

4. Zapoznaj się z regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych, klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych oraz jeśli masz taką możliwość, przynieś wydrukowane i

podpisane (w dniu odbywania się wydarzenia) oświadczenie uczestnika wydarzenia, jeśli nie – wypełnij je w budynku, w miejscu wskazanym przez obsługę.

5. Prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie – osoby spóźnione nie zostaną wpuszczone na widownię.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Widzów!

Czas trwania: 70 minut

Realizacja

kierownictwo muzyczne: Grzegorz Wierus

reżyseria: Krzysztof Cicheński

scenografia i kostiumy: Julia Kosek

światła: Wiktor Kuźma

choreografia: Diana Cristescu

projekcje na żywo: Michał Leśkiewicz

Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu - Adres i dojazd

http://www.opera.poznan.pl/

Kup bilet