Osiecka. Byle nie o miłości - zdjęcie Osiecka. Byle nie o miłości - zdjęcie

Średnia ocena

17 oddanych głosów
88 zainteresowanych osób

8,8 / 10

Osiecka. Byle nie o miłości

Szanowni Widzowie, poznajcie Renatę Badyl. Renata to urocza i pełna werwy, choć przecież ciężko już doświadczona przez życie dziewczyna z ogródkiem działkowym, wypełnionym biednymi badyliszczami; dziewczyna, która od czasu do czasu spędza upojne lato w Portofino, upija się – ale wyłącznie na wesoło, wie co nieco na temat pornografii, a w dodatku – śpiewa.

Byle nie o miłości, jak buńczucznie deklaruje w podtytule swojego recitalu. Tylko… czy uda jej się dotrzymać tej przewrotnej obietnicy? Przekonają się o tym śmiałkowie, którzy odważą się spędzić noc, a właściwie – wieczór z Renatą.

Czas trwania: 55 minut

Realizacja

Kostiumy: Justyna Łagowska

Scenografia: Marta Wyszyńska

Reżyseria: Piotr Kruszczyński

Inspicjentka: Jadwiga Figiel-idziak

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Piękny głos p, Julii Rybakowskiej. Warto posłuchać Osieckiej w jej interpretacji!

  be.....@....pl / 10 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjne wykonanie p. J. Rybakowskiej ! 10/10

  ir.....@gm...il.com / 04 listopada 2018

 • 10,0/ 10

  Polecam!

  mi.....@gm...il.com / 17 września 2018

 • 10,0/ 10

  super wokal, interpretacja, muzyka. Perkusja - rewwelacja

  ge.....@....pl / 11 marca 2018

 • 10,0/ 10

  Julia Rybakowska skradła moje serce. Piękny głos i dobra gra aktorska. Chętnie wybiorę się na inny spektakl z jej udziałem.

  an.....@ga...ta.pl / 25 czerwca 2017

Teatr Nowy

Teatr Nowy w Poznaniu jest jednym z najprężniej działających polskich teatrów repertuarowych - jest to Instytucja Kultury Samorządu Województwa Wielkopolskiego. Powstał w 1923 roku jako Teatr Nowy im. Heleny Modrzejewskiej, który zbankrutował w 1937 roku. Reaktywowany został w 1973 roku przez Izabellę Cywińską. Siedziba Teatru Nowego znajduje się przy ul. Dąbrowskiego 5 w Poznaniu - w zabytkowej, secesyjnej kamienicy. Obecnym dyrektorem Teatru Nowego w Poznaniu jest Piotr Kruszczyński. Teatr Nowy wspierany jest finansowo przez Stowarzyszenie LOŻA PATRONÓW TEATRU.

Patronem Teatru Nowego jest Tadeusz Łomnicki - polski aktor teatralny i filmowy oraz reżyser teatralny, który zmarł na scenie Teatru Nowego podczas próby spektaklu „Król Lear” Williama Szekspira.

Repertuar Teatru Nowego w Poznaniu jest niezwykle bogaty. Spektakle grane przez Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego tworzone są na podstawie największych polskich i zagranicznych dzieł klasycznych. Teatr Nowy w Poznaniu oferuje również spektakle, które powstają na bazie największych dzieł współczesnych. Teatr Nowy prezentuje w sezonie ponad 350 spektakli dla około 80 tysięcy widzów.

Teatr Nowy w Poznaniu zajmuje się również działalnością edukacyjną - organizuje m. in. cykl zajęć NOWY CZYTA DZIECIOM, podczas których dzieciom czytane są książki z różnych zakątków Europy, NAUCZYCIELE W NOWYM - cykl zajęć i spotkań dla nauczycieli, NOWY OD KULIS, czyli zwiedzanie teatru, spotkania i warsztaty z aktorami, a także pokaz charakteryzacji.

Teatr Nowy w Poznaniu wystawia również na różnego rodzaju festiwalach i konkursach swoje spektakle, które wielokrotnie były nagradzane, m. in. „Versus” w reż. Jędrzeja Piaskowskiego na 7. Koszalińskich Konfrontacji Młodych „m-teatr”, „Obwód głowy” w reż. Zbigniewa Brzozy na XVI Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry” w Sopocie, „Dziady” w reż. Radosława Rychcika na XVI Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Reżyserskiej „Interpretacje” w Katowicach i wiele innych.

Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego dysponuje trzema różnymi scenami - Dużą Sceną, która pomieścić może nawet 365 osób oraz nieco mniejszą Scena Nową istniejącą od 1977 roku, która liczy 250 miejsc, a także najmniejszą Trzecią Sceną, która powstała w 2005 roku - znajduje się w przestrzeni dawnej stolarni i posiada 78 miejsc. Teatr Nowy dysponuje również własnymi pracowniami: krawiecką, stolarską, modelatorską, charakteryzatorską oraz tapicersko-dekoracyjną.

Bilety do Teatru Nowego kupić można przez internet za pomocą strony internetowej teatru, a także w kasie teatru, która czynna jest od poniedziałku do soboty od godz. 13.00 do godz. 19.00 oraz w niedziele od godz. 16.00 do godz. 19.00.

Wejściówki do Teatru Nowego również kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub w kasie teatru 30 minut przed rozpoczęciem spektaklu.

Adres i dojazd

ul. Dąbrowskiego 5
60-838 Poznań

http://teatrnowy.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8,2
Średnia ocena

08.06 / 19:30

+ inne terminy

6,5
Średnia ocena
Mocne słowa i czyny. Bez owijania w bawełnę. Świetna gra aktorska.
- Dariusz

29.05 / 18:30

+ inne terminy

Gatunek: Tragedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

7,1
Średnia ocena
Świetny spektakl! Daje do myślenia :)
- Piotr

Dziś / 18:00

+ inne terminy

10,0
Średnia ocena

Dziś / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Muzyczny
-,-
Średnia ocena

Jutro / 18:00

+ inne terminy

Gatunek: Dramat
Kup bilet