Dzieci zony - zdjęcie Dzieci zony - zdjęcie

Średnia ocena

10 oddanych głosów
126 zainteresowanych osób

8,4 / 10

Dzieci zony

Witajcie w zonie: małym raju odgrodzonym od świata grubym murem. Tu zbędne są pieniądze, akty własności, marzenia, prywatność i wolna wola. Wszystko dostaniecie od państwa.

Nawet medal za "skromność i wierność", o ile nauczycie się trzymać język za zębami i grzecznie wykonywać polecenia… Taki właśnie medal wylądował na piersi Fiedota, podczas gdy w jego domu ląduje wysłannik wolnego świata z propozycją nie do odrzucenia. Czy "dziecko zony", idealny produkt dyktatury, będzie gotowe na ucieczkę?

W spektaklu występują między innymi Ildefons Stachowiak, Agnieszka Różańska, Waldemar Szczepaniak, Radosław Elis, Sebastian Grek, Szymon Mysłakowski.

Czas trwania: 120 minut

Realizacja

Przekład: Jakub Adamowicz

Reżyseria: Grzegorz Reszka

Scenografia i kostiumy: Magda Flisowska, Zofia Jakubowska, Berenika Pyza, Aleksandra Zembrowska

Opinie naszych widzów (2)

  • 9,0/ 10

    Spektakl ciekawy, nie ma momentów nudy, gra aktorska na wysokim poziomie, humor idealnie trafił w mój (i znajomych) gust. :)

    sp.....@gm...il.com / 25 maja 2015

  • 8,0/ 10

    Spektakl ciekawy szczególnie, że odbiór przedstawionego tematu może być różny od wieku publiczności - kto z młodzieży dziś pamięta PRL... Zagrany na granicy kiczu ale dzięki temu lżejszy i bardziej przystępny. Polecam - dobre połączenie gorzkiego humory i podstaw do rozmyślań.

    je.....@gm...il.com / 11 stycznia 2016

Teatr Nowy - Adres i dojazd

ul. Dąbrowskiego 5
60-838 Poznań

http://teatrnowy.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.