SYLWESTER 2022 – spektakl „Czułe struny, czyli białe tango” oraz koncert „Chicago. Paryż. Buenos Aires” - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

8,4 / 10

SYLWESTER 2022 – spektakl „Czułe struny, czyli białe tango” oraz koncert „Chicago. Paryż. Buenos Aires”

8,4/ 10

Sylwester rozpoczniemy spektaklem „Czułe struny, czyli białe tango”, będącym zabawnym i przewrotnym dialogiem, jaki nawiązuje się po dansingu między samotną kobietą przy barze a kontrabasistą, niespełnionym muzykiem jazzowym. Wystąpią Anna Biniak i Leszek Wojtaszak.

Po krótkiej przerwie i lampce wina rozpoczniemy koncert ,,Chicago. Paryż. Buenos Aires”. Będzie to sylwestrowa, muzyczna podróż, w czasie której towarzyszyć nam będą najsłynniejsze i najbardziej lubiane tytuły od muzyki jazzowej i swingu, przez urok polskiej piosenki, namiętność muzyki francuskiej, aż po gorące tangowe rytmy Południa Astora Piazzoli.

Przeboje repertuaru takich znakomitych muzyków, jak: Frank Sinatra, Edith Piaf, Charles Aznavour, Perfect, Agnieszka Osiecka i wiele innych rozgrzeją Widzów w ten wyjątkowy wieczór, rozkołyszą i wprawią w nastrój radosnego oczekiwania na Nowy Rok 2022.

Koncert potrwa do około godziny 21:15.

Wystąpią: Izabella Tarasiuk-Andrzejewska - wokal, Barbara Krenz - fortepian.

Barbara Krenz studiowała na Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na wydziale instrumentalnym. Zajmuje się nauczaniem gry na fortepianie dzieci, młodzieży i dorosłych, a także pracuje jako instruktor zespołów wokalno-instrumentalnych. Jako akompaniatorka współpracowała z wieloma zespołami, chórami i solistami, a obecnie jest dyrygentką Chóru Mieszanego "Metrum" w Gnieźnie. Koncertowała w duecie fortepianowym we Francji. Pracuje przy realizacji spektakli muzycznych. Pasją, której oddaje się od wielu lat, jest również śpiew. Przez kilka sezonów występowała na deskach Teatru Polskiego w spektaklu " Trojanki" jako chórzystka.

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Spektakl przygotowany profesjonalnie z dużym zaangażowaniem, widać dbałość o widza, radość dla oka pieszczota dla ucha, można wybaczyć niezbyt wygodne siedzenia. Dziękuję na pewno jeszcze nie raz będę gościł w Moim Teatrze

  ry.....@....pl / 11 stycznia 2022

 • 8,0/ 10

  Sztuka bardzo mi się podobała. Humor na wysokim poziomie, z finezją zagrana, aktorzy rewalacyjni. Koncert już nieco gorzej, Piękny wokal i sympatyczna wokalistka ,ale repertuar wg mnie nieodpowiedni. Zamiast radosnego, zabawnego nastroju, nostalgia i melancholia. Ogólnie wysoka rozrywka, polecam

  ka.....@gm...il.com / 01 stycznia 2021

 • 5,0/ 10

  - wiele niedociągnięć organizacyjnych: przerwa między sztuką a koncertem trwała ok. 15 minut, grająca na klawiszach pani Barbara Krenz musiała sama wszystko wnosić i podłączać na scenie , brak weryfikacji osób zaszczepionych, nie proszono o wypełnianie deklaracji dot. zaszczepienia/ stanu zdrowia, - sztuka na dobrym poziomie, - koncert niestety mocno rozczarowujący: pani Izabella Tarasiuk-Andrzejewska przy jednej piosence zapomniała tekstu, przy innych były potknięcia. Za to grająca pani Barbara Krenz dała fantastyczny pokaz umiejętności, dużego skupienia i dopracowania.

  ma.....@gm...il.com / 02 stycznia 2021

Mój Teatr - Adres i dojazd

ul. Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań

http://mojteatr.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet