Randka w ciemno - zdjęcie Randka w ciemno - zdjęcie

Średnia ocena

42 oddanych głosów
10 zainteresowanych osób

8.2 / 10

Randka w ciemno

Ktoś wymy­ślił, że kobiety są z Wenus, a męż­czyźni z Marsa. Potem ten pogląd roz­po­wszech­nił się i utrwa­lił.

A prze­cież z gruntu jest pozba­wiony sensu, bo wia­domo, że na Mar­sie, ani tym bar­dziej na Wenus nie ist­nieją warunki pozwa­la­jące na powsta­nie życia i wykształ­ce­nie się jego inte­li­gent­nych form. Kobiety i męż­czyźni nie pocho­dzą z odle­głych pla­net i zasad­ni­czo się od sie­bie zbyt­nio nie róż­nią, z wyjąt­kiem paru cał­kiem miłych szcze­gó­łów ana­to­mii. Nie róż­nią się zwłasz­cza kiedy spę­dzili ze sobą dwa­dzie­ścia lat, dzień w dzień. spo­ty­ka­jąc się w tej samej kuchni, mija­jąc na tym samym kory­ta­rzu i śpiąc w tym samym łóżku.

Znają się tak dobrze, że pra­wie są iden­tyczni.

A może wcale się nie znają? Może spo­ty­kają się po raz pierw­szy i zasta­na­wiają się czy będą do sie­bie paso­wać?

Czas trwania: 50 minut
Źródło zdjęcia: http://mojteatr.pl/

Realizacja

Sce­na­riusz i reży­se­ria: Marek Zga­iń­ski

Opinie naszych widzów (15)

 • 10.0/ 10

  Spektakl jest prawdziwy i namacalny- zapewne wielu widzów przeżyło wiele podobnych sytuacji. Zatem powiedzenie że najlepszy scenariusz pisze życie w tym przypadku bardzo się sprawdza. Gra dwójki aktorów nie pozostawia złudzeń że są to osoby które wiedzą co robią na tej małej, kameralnej scenie. Osobiście spektakl bardzo mi się podobał, nie nudziłem się ani chwili, były sceny mega śmieszne jak np. mucha w zupie. Dobrze się bawiłem, więc polecam innym.

  da.....@ef...em.com / 21 March 2018

 • 10.0/ 10

  Wspaniały klimat teatru, magiczne miejsce, sztuka znakomita! Zabawna, wzruszająca, momentami zadziwiająca i przerażająca! Właśnie takie emocje powinna wywoływać sztuka! Polecam!

  ad.....@on...et.pl / 11 March 2018

 • 10.0/ 10

  Przyjemnie się to ogladalo, wciągający spektakl

  da.....@gm...il.com / 14 January 2018

 • 10.0/ 10

  Polecam świetny spektakl ,można się pośmiać .

  an.....@ga...ta.pl / 19 December 2017

 • 10.0/ 10

  Świetna sztuka, która porusza bardzo życiowe problemy ludzi żyjących i mieszkających razem, ale nie znających się na wzajem, oraz nie potrafiących ze sobą rozmawiać. Cała sztuka pokazana w zabarwieniu humorystycznym. Świetna gra aktorska, kameralny klimat teatru, sprawia, że całość jest bardzo godna gorącego polecenia.

  ms.....@....pl / 18 December 2017

Mój Teatr

Mój Teatr to miejsce niezwykłe w Poznaniu - jego siedziba znajduje się w przy ul. Gorczyczewskiego 2/1A. Założony został 22 września 2011 roku. Obecnie dyrektorem artystycznym teatru jest jego założyciel, Marek Zgaiński - poeta, pieśniarz i dziennikarz.

Mój Teatr pochwalić się może znakomitym zespołem aktorów, do którego należy m. in. Janusz Andrzejewski, Anna Biniak, Tadeusz Drzewiecki, Tadeusz Falana, Sebastian Grek, Irena Lipczyńska, Mariusz Puchalski i wielu innych.

Mój Teatr dysponuje niewielką, która na widowni pomieścić może 50 osób, co zdecydowanie oddaje kameralny charakter teatru.

Mój Teatr w Poznaniu posiada repertuar, który jest jedyny w swoim rodzaju - nie znajdziemy w nim wielkich, klasycznych dzieł. Mój Teatr prezentuje spektakle, które przede wszystkim o charakterze komediowym - mają wywoływać uśmiech na twarzach widzów, pozwolić im odpocząć i zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz zaciekawić na tyle, aby nie poczuli oni pod sobą „niewygodnych” krzeseł. Mój Teatr w swoim repertuarze ma również koncerty, które odbywają się w ramach Sceny Muzycznej.

Mój Teatr otrzymał wyróżnienie za dwa spektakle na II Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym Monowmanu w Teatrze Małym w Łodzi - spektakl „Zastępstwo” autorstwa Artura Belinga i Marka Zgaińskiego w reżyserii Marka Zgaińskiego oraz spektakl „Igraszki z aniołem” autorstwa i reżyserii Roberta Mirzyńskiego.

Bilety na spektakle, które oferuje Mój Teatr kupić można przez internet, za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru, a także przed spektaklem bezpośrednio w teatrze na podstawie wcześniejszej rezerwacji.

Adres i dojazd

ul. Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań

http://mojteatr.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.8
Średnia ocena

28.09 / 21:00

18.09 / 19:00

+ dostępnych 5 innych terminów

Gatunek: Komedia
8.8
Średnia ocena
To prawdziwy aktorski majstersztyk.
- Irena

30.09 / 20:00

30.09 / 17:00

Gatunek: Komedia
10.0
Średnia ocena

19.10 / 21:00

19.10 / 18:00

Gatunek: Komedia
Kup bilet