Nago w kisielu - zdjęcie Nago w kisielu - zdjęcie Nago w kisielu - zdjęcie

Średnia ocena

36 oddanych głosów
8 zainteresowanych osób

7.7 / 10

Nago w kisielu

Jest takie polskie przekleństwo – „Obyś nie miał znajomości”. I wygląda na to, że brak znajomości jest o wiele gorszy od „Obyś się smażył w piekle” bo piekło jest iluzoryczne, a brak znajomości konkretny.

Bohaterki komedii „Nago w kisielu” nie mają znajomości, wiodą nudne życie bez perspektyw, aż tu nagle pojawia się szansa na wielką zmianę. Być może jedyną. Pojawia się ON. Jeśli chcecie Państwo wiedzieć do czego dwie kobiety są w stanie posunąć się, żeby nie przepuścić tej szansy, to zapraszamy na spektakl.

Czas trwania: 50 minut
Źródło zdjęcia: http://mojteatr.pl/

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Marek Zgaiński

Opinie naszych widzów (15)

 • 10.0/ 10

  Warto

  ba.....@gm...il.com / 28 February 2016

 • 10.0/ 10

  Przezabawny, swietnie zagrany i wyrezyserowany spektakl. Klimatyczne miejsce. Czuc pasje, zapal, oddanie. Polecam kazdemu. Moj Teatr stal sie moim teatrem!

  ma.....@gm...il.com / 23 January 2016

 • 9.0/ 10

  Bardzo dobry spektakl,zabawny scenariusz.znakomita gra aktorska.Polecam.

  an.....@gm...il.com / 02 January 2018

 • 9.0/ 10

  Pewno śmiechu! Polecam!

  ma.....@....pl / 01 January 2018

 • 9.0/ 10

  Satyra na współczesne stosunki międzyludzkie

  he.....@tl...en.pl / 27 November 2017

Mój Teatr

Mój Teatr to miejsce niezwykłe w Poznaniu - jego siedziba znajduje się w przy ul. Gorczyczewskiego 2/1A. Założony został 22 września 2011 roku. Obecnie dyrektorem artystycznym teatru jest jego założyciel, Marek Zgaiński - poeta, pieśniarz i dziennikarz.

Mój Teatr pochwalić się może znakomitym zespołem aktorów, do którego należy m. in. Janusz Andrzejewski, Anna Biniak, Tadeusz Drzewiecki, Tadeusz Falana, Sebastian Grek, Irena Lipczyńska, Mariusz Puchalski i wielu innych.

Mój Teatr dysponuje niewielką, która na widowni pomieścić może 50 osób, co zdecydowanie oddaje kameralny charakter teatru.

Mój Teatr w Poznaniu posiada repertuar, który jest jedyny w swoim rodzaju - nie znajdziemy w nim wielkich, klasycznych dzieł. Mój Teatr prezentuje spektakle, które przede wszystkim o charakterze komediowym - mają wywoływać uśmiech na twarzach widzów, pozwolić im odpocząć i zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz zaciekawić na tyle, aby nie poczuli oni pod sobą „niewygodnych” krzeseł. Mój Teatr w swoim repertuarze ma również koncerty, które odbywają się w ramach Sceny Muzycznej.

Mój Teatr otrzymał wyróżnienie za dwa spektakle na II Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym Monowmanu w Teatrze Małym w Łodzi - spektakl „Zastępstwo” autorstwa Artura Belinga i Marka Zgaińskiego w reżyserii Marka Zgaińskiego oraz spektakl „Igraszki z aniołem” autorstwa i reżyserii Roberta Mirzyńskiego.

Bilety na spektakle, które oferuje Mój Teatr kupić można przez internet, za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru, a także przed spektaklem bezpośrednio w teatrze na podstawie wcześniejszej rezerwacji.

Adres i dojazd

ul. Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań

http://mojteatr.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.8
Średnia ocena

28.09 / 21:00

18.09 / 19:00

+ dostępnych 5 innych terminów

Gatunek: Komedia
8.8
Średnia ocena
To prawdziwy aktorski majstersztyk.
- Irena

30.09 / 20:00

30.09 / 17:00

Gatunek: Komedia
9.0
Średnia ocena

12.10 / 21:00

12.10 / 18:00

Gatunek: Komedia
Kup bilet