Mój stary mąż, moja nowa żona - zdjęcie

Średnia ocena

37 oddanych głosów

8.3 / 10

Mój stary mąż, moja nowa żona

To komedia sytuacyjna, z tym zastrzeżeniem, że sytuacja jest wyjątkowo krępująca i niezręczna. Jak zwykle, gdy spotykamy przypadkiem swoją byłą, lub swojego byłego w towarzystwie nowego partnera lub partnerki, a żeby zrobić w tył zwrot jest już za późno.

Wypada się przywitać i nawiązać grzecznościową rozmowę. Czasami jednak rozmowa staje się coraz mniej grzeczna... A co z tego może wyniknąć... Odpowiedzi udziela debiutująca na scenie Kamila Puchalska, wracająca na scenę, po latach, gwiazda Teatru Polskiego, Irena Lipczyńska i legenda scen poznańskich Mariusz Puchalski, który też przedstawienie wyreżyserował.

Realizacja

Scenariusz: Marek Zgaiński

Reżyseria: Mariusz Puchalski

Opinie naszych widzów (17)

 • 10.0/ 10

  Super.Gorąco polecam.

  bo.....@....pl / 16 April 2018

 • 10.0/ 10

  Spektakl bardzo śmieszny i ciekawy. Polecam !!!

  ma.....@gm...il.com / 26 March 2018

 • 10.0/ 10

  Doskonały spektakl.

  ma.....@gm...il.com / 04 March 2018

 • 10.0/ 10

  Niestety wraz z żoną nie było nam dane obejrzenie tego spektaklu.Choć razem bardzo liczyliśmy na miły wieczór. Znalezienie tego teatru wieczorową porą było dość trudne i pomimo że przybyliśmy na miejsce na ostatnia minutę to znalezienie miejsca do parkowania graniczyło z cudem. Gdy w końcu sie to udało podbiegując dotarliśmy na miejsce 13 min po rorpoczęciu spektaklu i za drzwiami zastała nas ciemnośći i nikt kto by nami pokierował co robić. Nie chcąc zakłucać rozpoczetego jak domniemam-spektaklu zrezygnowani wróciliśmy do domu.

  lu.....@....pl / 19 December 2017

 • 10.0/ 10

  Wyśmienita obsada, świetny humor, jednym słowem było przepysznie . Wielkie gratulacje dla reżysera i dla aktorów. Pozdrawiam i dziękuję za mile i z uśmiecham spędzony czas. Życzę moc sukcesów na nowy rok i wszystkiego najlepszego z okazji świąt noworocznych.

  mi.....@....pl / 18 December 2017

Mój Teatr

Mój Teatr to miejsce niezwykłe w Poznaniu - jego siedziba znajduje się w przy ul. Gorczyczewskiego 2/1A. Założony został 22 września 2011 roku. Obecnie dyrektorem artystycznym teatru jest jego założyciel, Marek Zgaiński - poeta, pieśniarz i dziennikarz.

Mój Teatr pochwalić się może znakomitym zespołem aktorów, do którego należy m. in. Janusz Andrzejewski, Anna Biniak, Tadeusz Drzewiecki, Tadeusz Falana, Sebastian Grek, Irena Lipczyńska, Mariusz Puchalski i wielu innych.

Mój Teatr dysponuje niewielką, która na widowni pomieścić może 50 osób, co zdecydowanie oddaje kameralny charakter teatru.

Mój Teatr w Poznaniu posiada repertuar, który jest jedyny w swoim rodzaju - nie znajdziemy w nim wielkich, klasycznych dzieł. Mój Teatr prezentuje spektakle, które przede wszystkim o charakterze komediowym - mają wywoływać uśmiech na twarzach widzów, pozwolić im odpocząć i zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz zaciekawić na tyle, aby nie poczuli oni pod sobą „niewygodnych” krzeseł. Mój Teatr w swoim repertuarze ma również koncerty, które odbywają się w ramach Sceny Muzycznej.

Mój Teatr otrzymał wyróżnienie za dwa spektakle na II Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym Monowmanu w Teatrze Małym w Łodzi - spektakl „Zastępstwo” autorstwa Artura Belinga i Marka Zgaińskiego w reżyserii Marka Zgaińskiego oraz spektakl „Igraszki z aniołem” autorstwa i reżyserii Roberta Mirzyńskiego.

Bilety na spektakle, które oferuje Mój Teatr kupić można przez internet, za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru, a także przed spektaklem bezpośrednio w teatrze na podstawie wcześniejszej rezerwacji.

Adres i dojazd

ul. Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań

http://mojteatr.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.8
Średnia ocena

28.09 / 21:00

18.09 / 19:00

+ dostępnych 5 innych terminów

Gatunek: Komedia
10.0
Średnia ocena

19.10 / 21:00

19.10 / 18:00

Gatunek: Komedia
10.0
Średnia ocena

25.11 / 20:00

25.11 / 17:00

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.