Mój stary mąż, moja nowa żona - zdjęcie

Średnia ocena

28 oddanych głosów

8.3 / 10

Mój stary mąż, moja nowa żona

To komedia sytuacyjna, z tym zastrzeżeniem, że sytuacja jest wyjątkowo krępująca i niezręczna. Jak zwykle, gdy spotykamy przypadkiem swoją byłą, lub swojego byłego w towarzystwie nowego partnera lub partnerki, a żeby zrobić w tył zwrot jest już za późno.

Wypada się przywitać i nawiązać grzecznościową rozmowę. Czasami jednak rozmowa staje się coraz mniej grzeczna... A co z tego może wyniknąć... Odpowiedzi udziela debiutująca na scenie Kamila Puchalska, wracająca na scenę, po latach, gwiazda Teatru Polskiego, Irena Lipczyńska i legenda scen poznańskich Mariusz Puchalski, który też przedstawienie wyreżyserował.

Realizacja

Scenariusz: Marek Zgaiński

Reżyseria: Mariusz Puchalski

Opinie naszych widzów (14)

 • 10.0/ 10

  Niestety wraz z żoną nie było nam dane obejrzenie tego spektaklu.Choć razem bardzo liczyliśmy na miły wieczór. Znalezienie tego teatru wieczorową porą było dość trudne i pomimo że przybyliśmy na miejsce na ostatnia minutę to znalezienie miejsca do parkowania graniczyło z cudem. Gdy w końcu sie to udało podbiegując dotarliśmy na miejsce 13 min po rorpoczęciu spektaklu i za drzwiami zastała nas ciemnośći i nikt kto by nami pokierował co robić. Nie chcąc zakłucać rozpoczetego jak domniemam-spektaklu zrezygnowani wróciliśmy do domu.

  lu.....@....pl / 19 December 2017

 • 10.0/ 10

  Wyśmienita obsada, świetny humor, jednym słowem było przepysznie . Wielkie gratulacje dla reżysera i dla aktorów. Pozdrawiam i dziękuję za mile i z uśmiecham spędzony czas. Życzę moc sukcesów na nowy rok i wszystkiego najlepszego z okazji świąt noworocznych.

  mi.....@....pl / 18 December 2017

 • 10.0/ 10

  Bardzo mile spędzony czas.

  wo.....@op...ta.pl / 17 December 2017

 • 10.0/ 10

  wyśmienita gra aktorów

  ar.....@in...ia.pl / 29 October 2017

 • 10.0/ 10

  Spektakl godny polecenia

  rz.....@....pl / 01 October 2017

Mój Teatr

Mój Teatr to miejsce niezwykłe w Poznaniu - jego siedziba znajduje się w przy ul. Gorczyczewskiego 2/1A. Założony został 22 września 2011 roku. Obecnie dyrektorem artystycznym teatru jest jego założyciel, Marek Zgaiński - poeta, pieśniarz i dziennikarz.

Mój Teatr pochwalić się może znakomitym zespołem aktorów, do którego należy m. in. Janusz Andrzejewski, Anna Biniak, Tadeusz Drzewiecki, Tadeusz Falana, Sebastian Grek, Irena Lipczyńska, Mariusz Puchalski i wielu innych.

Mój Teatr dysponuje niewielką, która na widowni pomieścić może 50 osób, co zdecydowanie oddaje kameralny charakter teatru.

Mój Teatr w Poznaniu posiada repertuar, który jest jedyny w swoim rodzaju - nie znajdziemy w nim wielkich, klasycznych dzieł. Mój Teatr prezentuje spektakle, które przede wszystkim o charakterze komediowym - mają wywoływać uśmiech na twarzach widzów, pozwolić im odpocząć i zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz zaciekawić na tyle, aby nie poczuli oni pod sobą „niewygodnych” krzeseł. Mój Teatr w swoim repertuarze ma również koncerty, które odbywają się w ramach Sceny Muzycznej.

Mój Teatr otrzymał wyróżnienie za dwa spektakle na II Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym Monowmanu w Teatrze Małym w Łodzi - spektakl „Zastępstwo” autorstwa Artura Belinga i Marka Zgaińskiego w reżyserii Marka Zgaińskiego oraz spektakl „Igraszki z aniołem” autorstwa i reżyserii Roberta Mirzyńskiego.

Bilety na spektakle, które oferuje Mój Teatr kupić można przez internet, za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru, a także przed spektaklem bezpośrednio w teatrze na podstawie wcześniejszej rezerwacji.

Adres i dojazd

ul. Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań

http://mojteatr.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.6
Średnia ocena
Świetne przedstawienie, samo życie przedstawione w zabawny sposób - nic dodać nic ująć
- Joanna

17.02 / 18:30

17.02 / 17:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Komedia
7.6
Średnia ocena
Świetna gra aktorów, ani chwili nudy!
- Ewa

27.01 / 20:00

28.01 / 18:00

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Komedia
7.9
Średnia ocena
Przezabawny, świetnie zagrany i wyreżyserowany spektakl. Klimatyczne miejsce. Czuć pasje, zapal, oddanie
- Marcin

11.02 / 18:00

25.02 / 19:00

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

6.4
Średnia ocena
Niesamowity miejsce, kameralny teatr z duszą. To był świetny pomysł na spędzenie wieczoru
- Joanna

23.02 / 20:00

Gatunek: Komedia
8.3
Średnia ocena
Kameralnie, doskonale
- Tomasz

26.01 / 20:00

27.01 / 18:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.