Dwoje na fotelu - zdjęcie

Średnia ocena

11 oddanych głosów

8,0 / 10

Dwoje na fotelu

Ona i on - dwoje na fotelu lub w jego pobliżu prowadzą zabawny dialog pełen absurdów, cierpkich uwag i zwrotów akcji. Czy kobiety powinny mieć swobodny dostęp do noży? Czy można zdradzić kochankę z żoną? Czy zaufanie w związku ma swoje granice? Jak należy sprzedawać zegarki oraz inwestować w sztukę współczesną? Ta nieoczywista komedia jest bezpośrednim nawiązaniem do sztuki Marka Zgaińskiego pt. „Arka, czyli dwoje na kanapie”, otwierającej 10 lat temu działalność Mojego Teatru. Nie mniej groteskowa, nie aż nadto sentymentalna, a z pewnością sugestywna i rozbijająca na czynniki pierwsze relacje damsko-męskie oraz ukazująca rzeczywistość jako tragifarsę – czyli taką, jaką jest.

Czas trwania: 50 minut

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Przezabaewny spektakl o związku dwojga ludzi🙂

  ja.....@....pl / 23 października 2021

 • 10,0/ 10

  Super spektakl! Świetna gra aktorska i kameralny klimat teatru. Doskonały pomyśl na ciekawy wieczór na jeżycach. Polecam!

  h......@gm...il.com / 03 października 2021

 • 4,0/ 10

  Komedia raczej mało śmieszna, bez specjalnego przekazu. Gra aktorska na przyzwoitym poziomie. Mimo wszystko czas miło spędzony ale sztuka jako taka - średnia.

  pi.....@gm...il.com / 31 maja 2021

 • 3,0/ 10

  Gra aktorów super, ale sztuka mizerna, bez puenty, bez punktu kulminacyjnego, bez zakończenia. Czułam się jakbym oglądała studencki gagowy kabaret.

  ka.....@gm...il.com / 05 czerwca 2021

Mój Teatr - Adres i dojazd

ul. Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań

http://mojteatr.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet