Andrzejki 2021 - spektakl

Średnia ocena

2 oddane głosy

10,0 / 10

Andrzejki 2021 - spektakl "Pan ma problem z kobietami" oraz koncert "Małe tęsknoty"

10,0/ 10

Tegoroczne ANDRZEJKI w Moim Teatrze będą wieczorem zarówno komediowym, jak i sentymentalnym. Rozpoczniemy o 19:00 spektaklem „Pan ma problem z kobietami” w reż. Marka Zgaińskiego, czyli nietypową sesją terapii w wykonaniu Katarzyny Adamczyk-Kuźmicz i Tadeusza Falany.

Po krótkiej przerwie i lampce wina odbędzie się Koncert "Małe tęsknoty", na którym będzie można usłyszeć ponadczasowe standardy muzyki rozrywkowej w interpretacji Natalia Braciszewska-Kijak - wokal i Basia Krenz - fortepian.

Usłyszymy utwory z repertuaru polskich i światowych artystów, m.in. A. Jantar, Kaliny Jędrusik, zespołu Bajm, Cz. Niemena, E. Fitzerald, E Presleya, G. Bensona.

Natalia Braciszewska-Kijak - dyrygent, pedagog, wokalistka i instrumentalistka zespołu „Akustyczna Radiostacja”, jurorka festiwali muzycznych, nauczycielka klasy śpiewu w Akademii Młodego Muzyka, muzyk sesyjny, solistka Chóru Kameralnego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, konsultant wokalny Teatru Fredry w Gnieźnie, menedżer kultury, konferansjer. Współpracuje z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Gnieźnie oraz z ośrodkami kultury na terenie kraju, prowadząc warsztaty z zakresu emisji i higieny głosu. Uczestniczka I edycji programu „The Voice of Poland”, zwyciężczyni „Konkursu Pieśni Niepokornej” w Toruniu w 2016 roku. Koncertuje na terenie Polski a także poza granicami, angażując się w przeróżne muzyczne projekty. W niedługim czasie ukaże się jej debiutancka płyta.

Współpracowała min. z Markiem Piekarczykiem, Hanną Stach, Andrzejem Lampertem, Tomaszem Kamińskim oraz innymi cenionymi artystami warszawskiej, bydgoskiej i poznańskiej sceny muzycznej. Brała udział w kursach organizowanych przez Akademię Muzyczną w Bydgoszczy, którą ukończyła w 2010 roku, m.in. z Rogerem Treece (USA), Philipem Lawsonem (UK) oraz Wernerem Pfaffem (DE).

Barbara Krenz studiowała na Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na wydziale instrumentalnym. Zajmuje się nauczaniem gry na fortepianie dzieci, młodzieży i dorosłych, a także pracuje jako instruktor zespołów wokalno-instrumentalnych. Jako akompaniatorka współpracowała z wieloma zespołami, chórami i solistami, a obecnie jest dyrygentką Chóru Mieszanego "Metrum" w Gnieźnie. Koncertowała w duecie fortepianowym we Francji. Pracuje przy realizacji spektakli muzycznych. Pasją, której oddaje się od wielu lat, jest również śpiew. Przez kilka sezonów występowała na deskach Teatru Polskiego w spektaklu " Trojanki" jako chórzystka.

Mój Teatr - Adres i dojazd

ul. Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań

http://mojteatr.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.