Dobry wieczór Państwu - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

8,0 / 10

Dobry wieczór Państwu

MONODRAM W DUECIE * SUPER KOMEDIA

Duet Materna i Bołądź tworzy półtoragodzinną zabawę z publicznością, przestrzegając przed wpływem współczesnej rozrywki na nasze umysły.

„Dobry wieczór Państwu" to autoironiczny spektakl autorstwa Krzysztofa Materny. Autor prezentuje swój stosunek do zalewającej nas głupoty medialnej i estradowej. Opowiada anegdoty z życia estradowego, ironizuje na temat celebrytów i pseudo medialnych gwiazd. Towarzyszy mu w brawurowej roli asystentka, grana przez znakomitą aktorkę Olgę Bołądź, przedstawicielka młodego pokolenia, której świat i wiedza oparta jest na Wikipedii, internecie i celebryckich ściankach.

"Jest to rzecz autobiograficzna. Pokazuje moje alter ego, czyli człowieka, który przez długą część życia parał się estradą i telewizją. Przedstawia mój stosunek do dzisiejszych mediów i celebrytów, telewizji komercyjnych i niekomercyjnych. Zdradzam poniekąd publiczności, w jaki sposób jest nabijana w butelkę. Wyjaśniam, na czym polega ten cały show-biznes. To spektakl satyryczny, ale też i bardzo gorzki. Nie mogę pogodzić się z faktem, że środowisko to uległo takiej degradacji.

Nie mogę pogodzić się z miałkością, sposobem traktowania telewidza jako idioty, niskim gustem różnych przedsięwzięć nam serwowanych. Nie chcę, by osoby, które nie zasługują na to, by były hołubione, stawały się gwiazdami, podczas gdy prawdziwe gwiazdy nie mają tego statusu i mieć nie będą.

Na scenie występuje Krzysztof Materna jako Mistrz, Olga Bołądź jako Asystentka Mistrza.

Czas trwania: 90 minut

Obsada

Olga Bołądź - zdjęcie

Olga Bołądź
Asystentka Mistrza

Agencja GRUV ART - Adres i dojazd

http://www.gruv-art.com.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.