Agencja GRUV ART jest pomysłodawcą i producentem cyklu teatralnego POZNAŃSKA PREMIERA. Wydarzenie to realizowane jest przez naszą agencję od 1998 roku.

Celem naszego cyklu jest prezentacja poznańskiej publiczności najciekawszych i najwybitniejszych dokonań polskiego teatru. Znane i cenione teatry z całego kraju, wybitni aktorzy, utalentowani realizatorzy i ciekawe przedstawienia, to główne założenia cyklu Poznańska Premiera.

Dzięki współpracy z teatrami i instytucjami teatralnymi w Polsce, nasza publiczność obejrzała wiele wspaniałych premier teatralnych. Dla wielu mieszkańców Wielkopolski była to jedyna okazja kontaktu z wielkimi artystami jak choćby Krystyna Janda, Maria Pakulnis, Joanna Szczepkowska, Janusz Gajos, Zbigniew Zapasiewicz, Gustaw Holoubek, Marek Kondrat, Jan Peszek, Piotr Fronczewski, Marian Kociniak, Franciszek Pieczka, Marek Kondrat, Jan Peszek, Jerzy Stuhr czy Irena Kwiatkowska.

Wszystkie prezentowane do tej pory przedstawienia pozwoliły na kreację wyraźnej dla naszego cyklu linii programowej. Współczesny świat poszukujący odpowiedzi na najistotniejsze pytania, różnorodna forma prezentacji, najwyższy poziom artystyczny, wybitni wykonawcy to dla nas najważniejsze elementy programowe.

zobacz listę wszystkich spektakli

Agencja Artystyczna WojArt powstała w 2009 roku. Siedziba główna Agencji Artystycznej WojART znajduje się przy ul. Rembertowskiej 17/5 w Poznaniu.

Repertuar Agencji Artystycznej WojArt jest niezwykle bogaty - znaleźć w nim możemy wiele znakomitych spektakli wystawianych przez najlepsze teatry z całej Polski. Spektakle oferowane przez Agencję Artystyczną WojArt mają przede wszystkim charakter komediowy - są to najzabawniejsze przedstawienia teatralne wystawiane w danym sezonie, pełne doskonałego humoru.

W spektaklach organizowanych przez Agencję Artystyczną WojArt zobaczyć można było wielu znanych aktorów m. in. Magdalenę Boczarską, Jacka Barciaka, Pawła Deląga, Piotra Gąsowskiego, Rafała Królikowskiego i wielu innych.

Dzięki Agencji Artystycznej WojArt na poznańskiej scenie zobaczyć można było do tej pory m. in. takie spektakle jak „Boeing, Boeing” Studia Buffo, „Lekko nie będzie” Teatru Kamienica, „Zdobyć, utrzymać, porzucić” Teatru Capitol i wiele innych.

Spektakle znajdujące się w repertuarze Agencji Artystycznej WojArt wystawiane są na scenie znajdujące się w Kinie Apollo Teatr - w Poznaniu przy ul. Ratajczaka 18.

Bilety na spektakle oferowanie przez Agencję Artystyczną WojArt kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej agencji.

zobacz listę wszystkich spektakli

Od 15 lat profesjonalnie organizujemy dla Państwa wydarzenia businessowo – kulturalne.

Nasze doświadczenia łączymy z pasją tworzenia i satysfakcją z dobrze wykonanej pracy.

Filozofią działania jest słuchanie potrzeb i dopasowywanie do nich najlepszych rozwiązań.

Na przestrzeni lat zorganizowałyśmy wiele wydarzeń artystycznych. Przygotowane przez nas koncerty: zarówno produkcje własne, jak i zlecone przez naszych klientów, za każdym razem spotykały się z wielkim uznaniem. Wielu naszych partnerów zaufało nam powierzając organizację najważniejszych wydarzeń firmowych: uroczystych gali i jubileuszy, a także mniejszych spotkań eventowych czy szkoleń.

Swój udział mamy również w przygotowywaniu dużych międzynarodowych konferencji i sympozjów.

Dysponując własną technika sceniczna i multimedialną, wielokrotnie współorganizowałyśmy spektakularne wydarzenia plenerowe: pikniki firmowe czy dni miast.

Nie zapominamy również o naszych klientach indywidualnych, którzy ufając naszej kreatywności zaprosili nas do przygotowania swoich własnych prywatnych uroczystości!

zobacz listę wszystkich spektakli