Prezent na Walentynki to problem, który spędza sen z powiek wielu parom. Kolacja, kwiaty, czekoladki – nie łatwym zadaniem jest uniknięcie sztampowych, nierzadko kiczowatych rozwiązań. Jest to wyjątkowo istotny problem w przypadku, gdy nasz partner lub partnerka jest osobą wymagającą.

Jeśli chcecie zaskoczyć swoją drugą połówkę, najlepiej wysilić się na coś bardziej rozbudowanego, niż tylko zakup prezentu. Niemal w każdym przypadku sprawdza się zasada, że najlepszym prezentem jest dobrze spędzony czas. A jeśli połączymy prezent z dobrze spędzonym czasem we dwoje, otrzymamy idealny prezent na Walentynki.

Takim rozwiązaniem będzie zakup biletu lub vouchera do teatru. Bilet na spektakl przekłada ciężar odpowiedzialności wyboru na osobę kupującą. Musimy wybrać odpowiednią sztukę – taką, która wpasuje się w gust osoby obdarowanej. Dlaczego to taki dobry pomysł? Odpowiedź jest prosta: zakup biletów ciągnie za sobą cały ciąg zdarzeń, który gwarantuje udany wieczór. Teatr narzuca odpowiedni ubiór: Walentynki spędzimy zatem ubrani pięknie, z odpowiednią fryzurą, makijażem i perfumami. Większość osób lubi wyglądać dobrze, Walentynki w teatrze to idealna okazja, by poświęcić trochę czasu na swój wygląd.

Wspólny wieczór w teatrze gwarantuje dobrze spędzony czas w wyjątkowy sposób. Obcowanie z kulturą to świetny prezent, który będzie wspólnym doświadczeniem dla obojga. A jeżeli będziecie mieli niedosyt wspólnego czasu, po teatrze sugerujemy wspólną kolację na mieście i rozmowy o sztuce, którą właśnie zobaczyliście!

Jeśli związek trwa krótko lub teatralny gust partnera wciąż pozostaje dla nas tajemnicą, zawsze możemy obrać inną strategię – voucher do teatru. W ten sposób to osoba obdarowana będzie mogła zdecydować, przy jakiej sztuce spędzimy wspólny, wyjątkowy wieczór. Nie musimy się ograniczać do vouchera, który jest dostępny do zrealizowania tylko w jednym teatrze. Korzystając z vouchera do wykorzystania na portalu www.ewejsciowki.pl mamy dostęp do większości instytucji kultury w całej Polsce, co daje niemal nieograniczone możliwości wyboru. Komedie, dramaty, tragedie, improwizacje czy musicale – Twoja druga połówka będzie mogła wybrać dokładnie to, na co ma ochotę.

Teatr to miejsce, które gwarantuje przede wszystkim niepowtarzalną atmosferę. W Walentynki niemal wszystkie teatry są oblegane po brzegi właśnie ze względu na unikatowość, którą oferują. Ze względu na to radzimy zarezerwować bilety z odpowiednim wyprzedzeniem, aby nie przegapić okazji na cudowny wieczór. Uwierzcie nam: atmosfera, piękne miejsce, obcowanie ze sztuką i wspólnie spędzony czas to przepis na idealne Walentynki w teatrze.