Prezent na Walentynki to problem, który spędza sen z powiek wielu parom. Kolacja, kwiaty, czekoladki – nie łatwym zadaniem jest uniknięcie sztampowych, nierzadko kiczowatych rozwiązań. Jest to wyjątkowo istotny problem w przypadku, gdy nasz partner lub partnerka jest osobą wymagającą.

Walentynki w teatrze w 2021 roku zaczęły wzbudzać emocje już na tydzień przed ich datą, czyli 6 lutego podczas ogłoszenia aktualnych obostrzeń. Jak się okazało, w tegoroczne Walentynki będziemy mogli wybrać się zarówno do kina, jak i do teatru! Lepszej wiadomości nie mogliśmy sobie wymarzyć.

Wspólny wieczór w teatrze gwarantuje dobrze spędzony czas w wyjątkowy sposób. Obcowanie z kulturą to świetny prezent, który będzie wspólnym doświadczeniem dla obojga. A jeżeli będziecie mieli niedosyt wspólnego czasu, po teatrze sugerujemy wspólną kolację i rozmowy o sztuce, którą właśnie zobaczyliście!

Jeśli wolicie zostać w domu, aby nie narażać się na zarażenie wirusem, mamy na to sposób. W Walentynki odbędzie się wiele transmisji na żywo, dzięki czemu teatr przeniesie się do Waszego salonu. W ten sposób wszystkie instytucje kultury w Polsce są na wyciągnięcie ręki! Spektakle w Walentynki online znajdziecie na naszej stronie z Spektaklami online z okazji walnetynek

Bilety do teatrów na walentynkowe spektakle na żywo na deskach teatrów znikają w zatrważającym tempie. Większość biletów zniknęła zaraz po opublikowaniu oferty, ale nie martwcie się – zostało jeszcze dużo do wyboru w walentynkowy weekend.

Polecane spektakle walentynkowe w Warszawie:

  • Teatr WARSawy, monodram “Tato nie wraca, 12.02 godz. 19:00
  • Garnizon Sztuki, komedia “Czworo do poprawki, 12.02 godz. 19:00
  • Teatr WARSawy, dramat psychologiczny “Taśma, wejściówki będą dostępne na spektakle w dniach 13 i 14 lutego godz. 19:00
  • Teatr STUDIO, dramat psychologiczny “Koniec z Eddym, 13.02 godz. 19:00, 14.02 godz. 19:00
  • Komuna Warszawa, performance “Loop, 13 i 14 lutego godz. 19:00
  • Teatr Kamienica, komedia “Mój Dzikus, wejściówki będą dostępne na spektakl 13 lutego godz. 16:00
  • Resort Komedii, występ stand-upera “Bartosz Zalewski – Śmieć czy być?” , 13.02 godz. 19:00
  • Klub Komediowy, improwizacja “Antywalentynki, 14.02 godz. 18:00
  • Klub Komediowy, improwizacja “Randka w ciemno, 14.02 godz. 16:00

Polecane spektakle walentynkowe w Krakowie:

Polecane spektakle walentynkowe w Poznaniu:

Pamiętajcie, że przy obecnych obostrzeniach wszyscy widzowie muszą pozostać w maseczkach w trakcie spektaklu. Widownia może być zapełniona w 50%, dzięki czemu widzowie będą mogli zachować dystans.

Dbajcie o siebie i bawcie się dobrze!