Tak jak obiecaliśmy, raz w miesiącu będziemy wracać do Waszej ulubionej akcji “Tydzień z Teatrem”! Dlatego od 5 do 11 października na portalu www.eWejsciowki.pl oraz fanpage’u Weź mnie. Do teatru. na Facebooku i Instagramie będzie trwał tydzień z Garnizonem Sztuki – teatrem pozytywnych emocji. 

Garnizon Sztuki to zupełnie nowe miejsce na teatralnej mapie Warszawy! Jego scena znajduje się przy ul. Marii Konopnickiej 6 w Warszawie, a jej uroczyste otwarcie 8 października zainauguruje uwielbiany przez widzów spektakl “Pozytywni”. Garnizon Sztuki to przede wszystkim teatr pozytywnych emocji, w repertuarze którego znaleźć można komediowe spektakle, które oprócz tego, że rozbawiają widzów do łez, to niosą ze sobą również istotne przesłania. Wszystkie projekty Fundacji Garnizon Sztuki – spektakle i towarzyszące im kampanie społeczne – podejmują ważne i trudne, czasem kontrowersyjne tematy, które poruszają ludzi. Garnizon Sztuki opowiada o nich z przymrużeniem oka, dystansem oraz odpowiednią dawką dobrego humoru. 

Tymczasem w ramach Tygodnia z Garnizonem Sztuki w dniach 5-11 października na portalu www.eWejsciowki.pl dostępne będą PROMOCYJNE BILETY ZE ZNIŻKĄ -25% na aż trzy uwielbiane przez widzów komedie:

“Pozytywni” to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają: Grażyna Wolszczak/Magdalena Boczarska, Olga Bołądź/Hanna Konarowska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat. “Pozytywni” to kultowy już i uwielbiany przez widzów spektakl. Będzie śmiesznie i wzruszająco!

“Czworo do poprawki” to komediodramat o tym, że zawsze jest szansa, by na nowo zakochać się we własnej żonie albo we własnym mężu. W spektaklu występuje plejada znakomitych aktorów: Katarzyna Herman, Piotr Machalica, Agnieszka Sienkiewicz/Joanna Osyda i Marcin Korcz. Spektakl odpowiada na trudne pytanie: czy miłość może trwać wiecznie?

 “Same plusy” to komediodramat o tym, że w życiu warto żyć, ale… nie tylko dla siebie! W spektaklu występują znakomici aktorzy: Gabriela Muskała, Grażyna Wolszczak, Marieta Żukowska i Michał Czernecki/Łukasz Simlat. Same plusy to świetnie przyjęty przez widzów spektakl w gwiazdorskiej obsadzie. Główna bohaterka, Zuza, jest samotną 40-latką, której w życiu kompletnie nic nie wychodzi, a na domiar złego zachodzi w ciążę z przypadkowym mężczyzną… Przekonajcie się sami, kto pomoże jej w tej sytuacji!

Dodatkowo w naszych mediach społecznościowych w ramach Tygodnia z Garnizonem Sztuki pojawi się informacja o konkursie, w którym będzie można wygrać podwójne zaproszenie na jeden ze spektakli, ale… nie zdradzimy Wam jeszcze na jaki! Koniecznie obserwujcie nasz profil Weź mnie. Do teatru. na Facebooku i Instagramie, aby nie przegapić żadnych dodatkowych atrakcji.