Główną rolę w polskiej wersji ukraińskiego serialu „Sługa narodu” zagra Marcin Hycnar. Aktor znany jest przede wszystkim z produkcji telewizyjnych, takich jak „Barwy Szczęścia”, „Na dobre i na złe”, czy „Prawo Agaty”. Można go też podziwiać na deskach teatru oraz w rolach dubbingowych. 

Marcin Hycnar już niedługo pojawi się w serialu „Sługa narodu”, w którym wcieli się w rolę nauczyciela. Ekranizację można będzie oglądać na Polsacie.

Marcin Hycnar Sługa narodu”

Polska wersja serialu będzie oparta na ukraińskim hicie sprzed kilku lat. W oryginalnej produkcji głównym bohaterem jest nauczyciel historii Wasyl Hołobrodko, w którego rolę wcielił się obecny prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. Wasyl zostaje sfilmowany, krytykując ukraińską korupcję. Wideo trafia do sieci i zyskuje ogromną popularność. 

Za namową swoich uczniów nauczyciel startuje w wyborach prezydenckich i ku swojemu zaskoczeniu, wygrywa. Kiedy zostaje prezydentem, podejmuje walkę z korupcją. 

Widzowie z pewnością nie mogą się doczekać, żeby zobaczyć, jak w tej roli odnajdzie się Marcin Hycnar. Zełenski odniósł ogromny sukces. Być może remake przyniesie polskiemu aktorowi równie wielką popularność. 

Marcin Hycnar – filmy

Marcin Hycnar znany jest przede wszystkim z ról serialowych, ale wystąpił także w wielu filmach. Wystarczy wymienić takie tytuły jak „Supernova”, „Ogród Luizy”, czy „Piłsudski”.

Jednak mało osób wie, że aktor zajmuje się także dubbingiem. Głos Po w „Kung Fu Panda” podkładał właśnie Marcin Hycnar. Filmy z jego udziałem to często produkcje animowane, ale także blockbustery Marvela, czy filmy z serii „Gwiezdnych Wojen”. 

Marcin Hycnar na żywo – Teatr Polonia Mąż i żona”

Marcina Hycnara można też podziwiać na żywo, m.in. w doskonałej komedii Aleksandra Fredry. Spektakl „Mąż i żona” można zobaczyć w Teatrze Polonia. W sztuce wykorzystano muzykę baletową Stanisława Moniuszki, a reżyserką przedstawienia jest wybitna aktorka Krystyna Janda

Jednak podczas „Męża i żony” zachwyca też doborowa obsada. Elwirę gra Małgorzata Kożuchowska, a Alfreda Jędrzej Hycnar. W rolę Justysi wciela się Maria Dębska, a jako Kamerdyner występuje Tomasz Drabek. Główną rolę Hrabiego Wacława odgrywa właśnie Marcin Hycnar

„Sługa narodu” niedługo pojawi się na ekranach telewizorów, ale już teraz widzowie mogą zachwycać się Hycnarem na scenie. 

Marcin Hycnar na żywo –  Spektaklove Imię”

Grę aktorską Marcina Hycnara można też oglądać w Spektaklove. „Imię” to francuska sztuka, której akcja rozgrywa się w ciągu jednego wieczoru.

Profesor literatury Pierre wraz ze swoją żoną Elisabeth urządza kolację i zaprasza gości. Wśród nich znajduje się przyjaciel domu Claude, brat Elisabeth – Vincent oraz jego partnerka Anna, która od niedawna jest w ciąży. 

Ale wieczór wcale nie będzie spokojny. Pytanie „Czy macie już jakiś pomysł na imię?” powoduje serię sprzeczek, które przeradzają się w prawdziwą batalię. 

Na scenie występują m.in. Szymon Bobrowski jako Pierre, Małgorzata Foremniak jako Elisabeth, Wojciech Malajkat jako Vincent, Dorota Kempa jako Anna, a rolę Claude’a odgrywa Mateusz Banasiak albo Marcin Hycnar

Imię

20.11 / 16:00
87.00 PLN Kup

Mąż i żona

05.09 / 19:30
81.00 PLN Kup