Scena Relax to zupełnie nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w budynku, w którym niegdyś mieściło się się kultowe już Kino Relax. 

Scena Relax to wyjątkowe miejsce, którego ducha utrzymano w wyglądzie budynku i stylistyce wnętrz, a jednocześnie stworzono przestrzeń z nowoczesną sceną oraz widownią na prawie 600 miejsc. Scena Relax oferuje niezwykle bogaty repertuar zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. 

Stand-upy na Scenie Relax

Wśród wydarzeń znajdujących się w repertuarze Sceny Relax na październik, listopad i grudzień znajduje się wiele ciekawych propozycji, a jedną z nich są stand-upy, które rozbawią każdego widza. To idealna propozycja dla tych, którzy potrzebują trochę uśmiechu w długie jesienne wieczory. Jedną ez stand-upowych propozycji są “Mniej wytworne wieczory satyryczne” prowadzone przez znanego stand-upera Michała Pałubskiego, który na Scenę Relax zaprasza wielu znakomitych stand-upowych artystów. Najbliższe wydarzenie “Mniej wytworne wieczory satyryczne” z udziałem gości Magdy Kubickiej i Mariusza Kałamagi odbędzie się 22 października.

Kabarety na Scenie Relax

Repertuar Sceny Relax obfituje również w występy kabaretowe. Są to tym razem “Wytworne wieczory satyryczne”, których gospodynią jest słynąca z charakterystycznego i zaraźliwego śmiechu Katarzyna Pakosińska. “Wytworne wieczory satyryczne” to cykliczne wydarzenie, które słynie z wyszukanych żartów literacki przygotowanych przez fachowych satyryków! Już 12 listopada gościem “Wytwornych wieczorów artystycznych” na Scenie Relax będzie Jacek Fedorowicz

Spektakle dla dorosłych na Scenie Relax

W repertuarze Sceny Relax nie mogło zabraknąć również teatralnych spektakli, których wybór jest dosyć spory. Znajdzie się coś dla fanów komedii. Już 11 października na Scenie Relax odbędzie się premiera najnowszej komedii “Przygoda z ogrodnikiem”. Scena Relax w swoim repertuarze posiada również popularny spektakl tragikomiczny “Małe zbrodnie małżeńskie” – to sztuka Erica-Emmanuela Schmitta z elementami komedii, kryminału i powieści miłosnej. W repertuarze znajdzie się coś również dla miłośników spektakli muzycznych. Są to takie tytuły jak “Abonament na szczęście” – spektakl , który powstał na podstawie twórczości Agnieszki Osieckiej, oraz “The Show” – spektakl, w którym występują czwórka wybitnych wokalistów, osiemnastu tancerzy, Dżaga, a w roli głównej są największe światowe hity.

Spektakle dla dzieci na Scenie Relax

Spektakle dla dzieci znajdujące się w repertuarze Sceny Relax są wyjątkową propozycją dla najmłodszych widzów. Bo któż z nas mając po kilkanaście lat nie chciałby obejrzeć przygód Tomka Sawyera na żywo? Na Scenie Relax jest to możliwe dzięki spektaklowi “Tajemnica Tomka Sawyera”. Kolejna propozycja dla dzieci to “Jaskółeczka” – współczesna bajka autorstwa Tadeusza Słobodzianka inspirowana baśnią argentyńskiego pisarza Jorge Amado o tym samym tytule. Najwspanialsze w tych spektaklach jest to, że będzie się przy nich bawić dobrze cała rodzina.

Koncerty na Scenie Relax

Na Scenie Relax nie mogło zabraknąć również koncertów, które regularnie pojawiają się w repertuarze. Jeśli są tu jacyś fani Davida Bowiego, to polecamy koncert “WHERE ARE WE NOW Tribute to David Bowie” już 20 listopada. Kolejnym wyjątkowym koncertem jest “ICONIC DUOS”, który przypomni widzom o najpiękniejszych duetach muzycznych, takich jak Lady Gaga i Bradley Cooper podczas rozdania Oscarów, którzy wspólnie zaśpiewali przebój “Shallow”.

Więcej informacji na temat aktualnego repertuaru Sceny Relax znajdziecie na portalu www.eWejsciowki.pl