Nie wiesz, jaki prezent wybrać dla siostry na urodziny, żeby poczuła, że jest dla Ciebie ważna? Wartościowy upominek to nie tylko rzeczy materialne. Możesz podarować siostrze niepowtarzalny wieczór pełen wrażeń, spędzony na spektaklu z udziałem wspaniałych aktorów. Tym bardziej, że zazwyczaj mamy mało czasu na podobne przyjemności. 

A voucher lub bilet na spektakl zmobilizuje siostrę, żeby znaleźć czas na odrobinę wytchnienia, zrobić coś dla siebie i oderwać się od codziennej rutyny. Dodatkowo wyjście do teatru to oryginalny podarunek, który z pewnością wyróżni się na tle innych prezentów.

Światła, muzyka, choreografia i scenografia tworzą niepowtarzalną atmosferę w teatrze. To wszystko wprowadza w doskonały nastrój. Dlatego po spektaklu można przedłużyć sobie wieczór i pójść na kolację, drinka lub herbatę.

Voucher do teatru

Chociaż na pewno doskonale znasz swoją siostrę, możesz nie wiedzieć, jaki spektakl najchętniej chciałaby obejrzeć. Co więcej, jeśli pragniesz, żeby prezent od Ciebie pozostał tajemnicą i nie możesz wypytać siostry o termin jej wolnego wieczoru, sprezentuj jej voucher do teatru.

Upominek w takiej formie jest niezwykle elegancki i daje mnóstwo możliwości. Siostra będzie mogła wybrać datę i zabrać na wydarzenie kogo tylko chce – mamę, męża lub przyjaciółkę, z którą może na przykład spędzić niezapomniany Dzień Kobiet w teatrze

Zrobienie wspaniałego prezentu na urodziny dla siostry nigdy nie było prostsze. Voucher zakupiony na ewejsciowki.pl umożliwa wybór spośród dostępnych spektakli odbywających się w różnych teatrach w Polsce.

Bilety do teatru na spektakl „Rapsodia z Demonem” w Teatrze Rampa

Twoja siostra jest fanką Queen? Idealny prezent, aby powspominać chodzenie na koncerty i wspólne słuchanie rocka, to oczywiście bilety na musical Rapsodia z Demonem

Prawdopodobnie to jedyny spektakl w Polsce będący tak energicznym widowiskiem teatralno-koncertowym w wykonaniu topowych artystów w kraju. Na scenie występują m.in. Kuba Molęda i Przemysław Niedzielski. 

Dowodem na to, że aranżacje piosenek Queen, choreografia, scenografia i gra aktorska są bezbłędne, jest to, że duża część z widzów wybiera się na spektakl po kilka razy.

Bilety do teatru na spektakl „Same plusy” w Teatrze Garnizon Sztuki

Choć znany film „Dziennik Bridget Jones” to prześmiewcza i przerysowana komedia, prawdopodobnie każdy mógł utożsamić się z pewnymi cechami głównej bohaterki. Na tym właśnie polega sukces spektaklu Same plusy

Wydaje się, że sytuacja Zuzy jest beznadziejna. Kobieta jest samotna, niepewna siebie i zakompleksiona. Przypadkowa znajomość z mężczyzną zakończona wpadką, postawi przed nią kolejne wyzwania. Czy jest szansa na happy end?

Na scenie macie też możliwość zobaczyć w akcji wspaniałych aktorów i aktorki: Gabrielę Muskałę, Marietę Żukowską, Grażynę Wolszczak oraz Michała Czarneckiego.