Jak wybrać idealny prezent na urodziny dla chłopaka, narzeczonego lub męża? Wiemy, że zadanie nie należy do najłatwiejszych. Po kilku uroczystościach pomysły się wyczerpują i trudno zaskoczyć drugą połówkę.

Możesz zachwycić swojego faceta, zapraszając go  na spektakl teatralny na żywo. To rozwiązanie, które daje wiele możliwości – można podarować pojedyncze bilety lub voucher do teatru o dowolnej kwocie.  

Taki gest pokazuje, że zależy Ci na wspólnym doświadczaniu przeżyć i spędzeniu czasu razem. Dodatkowo pomysł jest wyjątkowo romantyczny. Po spektaklu można iść na spacer, kolację przy świecach, drinka lub ciastko i kawę.

Voucher do teatru 

Jeśli trudno Ci zdecydować, na który spektakl najlepiej kupić bilety, wybierz voucher do teatru. Dzięki niemu Twój chłopak będzie mógł iść na dowolną sztukę i bez problemu dopasować jej termin do swojego kalendarza. 

Dodatkowo będziecie mieli więcej możliwości, aby zaplanować cały wieczór, a może nawet kilka dni poza Waszym miastem? W końcu voucher do teatru zakupiony na portalu ewejsciowki.pl pozwala wybierać spośród spektakli granych w teatrach w całej Polsce. 

Bilety do teatru na spektakl „Imię” w Spektaklove w Warszawie

W paryskim mieszkaniu profesora literatury Pierre’a i jego żony Elisabeth szykuje się wyśmienita kolacja. Gospodyni przygotowuje marokańskie dania, które mają uprzyjemnić wieczór gościom.

Wydaje się, że spotkanie w towarzystwie jej brata Vincenta, przyjaciela domu Claude’a i jego partnerki Anny będzie wyglądać tak jak zazwyczaj. Jednak z pozoru błahy powód – dyskusja o wyborze imienia dla dziecka – przeradza się w prawdziwą batalię między bliskimi. Na jaw wychodzą głęboko skrywane pretensje i urazy. 

W komedii “Imię” zobaczycie wspaniałą obsadę aktorską, m.in. Małgorzatę Foremniak, Wojciecha Malajkata, Szymona Bobrowskiego i Mateusza Banasiuka.

Bilety do teatru na spektakl „Kasta la vista” w Teatrze Ateneum w Warszawie

Jacek Kraft to agent nieruchomości. Pewnego dnia przychodzi do banku, aby wypłacić gotówkę. Okazuje się, że placówka została przejęta przez indyjski bank. Do tego nowe kierownictwo blokuje mu konto i nie pozwala opuścić placówki. Natomiast bohater zostaje oskarżony o… wzbogacenie się, co jednocześnie oznacza złamanie indyjskiego prawa. 

Jednak absurdalne i komiczne sytuacje nie mają na celu tylko rozśmieszać. Komedia „Kasta la vista” podejmuje tematy o stanie sprawiedliwości, równości i wolności we współczesnych czasach postępującej globalizacji.

Bilety do teatru na spektakl „Rodzina Addamsów” w Teatrze Syrena w Warszawie

Widowiska zapierającego dech w piersiach możecie spodziewać się na magicznym musicalu “Rodzina Addamsów”. Podczas spektaklu scena zamienia się w klimatyczną, wiktoriańską posiadłość osobliwych bohaterów. Tworząc scenografię, zadbano o każdy szczegół, dlatego poczujecie się tak, jakbyście przenieśli się do innego, mrocznego świata.

Genialna charakteryzacja, gra aktorska i niezwykła muzyka na żywo sprawią, że przeżyjecie wieczór pełen emocji. Jednak możecie spodziewać się pełnego wachlarza stanów, od niepokoju, przez wzruszenie, aż po zachwyt.

Wybierzcie się na sztukę i poznajcie sekrety upiornej rodzinki. Dowiecie się, jak skończy się historia Wednesday, zwanej księżniczką ciemności, która zakocha się w pospolitym chłopcu. I czy ktoś przetrwa spotkanie rodzin z dwóch zupełnie odmiennych światów?