Paweł Domagała to aktualnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych, polskich aktorów. Jednak swoją popularność zawdzięcza także karierze muzycznej. Utwór „Weź nie pytaj” długo królował na listach przebojów. 

Domagała ma na swoim koncie sporo zarówno kinowych, jak i serialowych produkcji. Widzowie mogli go zobaczyć w serialach takich jak „Druga szansa”, czy „Żmijowisko”, a także w filmach „Serce nie sługa”, „Wkręceni”, czy „Planeta Singli”

Film „Na chwilę na zawsze” 

Aktora i piosenkarza można także zobaczyć w nowym filmie „Na chwilę na zawsze”, który opowiada historię Poli (granej przez Martynę Byczykowską) – odnoszącej sukcesy idolki nastolatek. Młoda piosenkarka pod wpływem alkoholu powoduje wypadek samochodowy i trafia do ośrodka leczenia uzależnień.

Tam poznaje granego przez Pawła Domagałę Borysa. Para zbliża się do siebie, ale szybko okazuje się, że wiele ich też dzieli. Na ich drodze pojawiają się też niespodziewane komplikacje. 

„Na chwilę na zawsze” – gdzie obejrzeć?

Film miał swoją premierę 15 lipca. Na tę chwilę można go więc obejrzeć jedynie w kinach. 

Na premierze filmu pojawił się Paweł Domagała ze swoją żoną Zuzanną Grabowską. Na czerwonym dywanie można było także zobaczyć Martynę Byczkowską (odtwórczynię roli Poli) oraz Martę Burdynowicz (zwyciężczynię 12. edycji „The Voice of Poland”, która wystąpiła w filmie).

„Na chwilę na zawsze” – Paweł Domagała

Mało kto wie, że Paweł Domagała nie tylko odegrał jedną z pierwszoplanowych ról w filmie, ale jest także pomysłodawcą fabuły oraz wraz z Magdaleną Wiśniewolską oraz Mirellą Zaradkiewicz jest współautorem scenariusza. 

Reżyserem filmu jest Piotr Trzaskowski, który na swoim koncie ma produkcje takie jak „Edi”, czy „Mój rower”. Za zdjęcia odpowiadał Witold Płóciennik. W filmie usłyszymy piosenki Łukasza Borowieckiego i Pawła Domagały. Poza główną parą aktorów, na ekranie pojawią się także Kinga Preis, Ireneusz Czop, Olaf Lubaszenko oraz Tomasz Włosok

Paweł Domagała na scenie –  Och-Teatr „Ożenek”

Fani aktora będą mogli go zobaczyć nie tylko na wielkim ekranie, ale także na scenie Och-Teatr. W sztuce „Ożenek” Paweł Domagała wciela się w postać Podkolesina.

Główna bohaterka „Ożenka”, Agafia Tichonowna, chce podnieść swój status społeczny, wychodząc dobrze za mąż. Szybko okazuje się, że potencjalni kandydaci także patrzą na małżeństwo poprzez pryzmat materialnych zysków. 

Za reżyserię odpowiada Janusz Gajos, a poza Pawłem Domagałą na scenie występują Andrzej Konopka (Żewakin), Julia Wyszyńska (Agafia Tichonowna), Krzysztof Dracz (Koczkariew), Barbara Dziekan (Arina Pantelejmonowa) oraz Krystyna Tkacz (Fiokła Iwaowna). 

Ożenek

08.10 / 16:00
81.00 PLN Kup

Ożenek

15.10 / 19:30
81.00 PLN Kup