A gdyby tak w tym roku umilić sobie czas szalonych, świątecznych przygotowań i z okazji mikołajek… wybrać się do teatru? Gwarantujemy, że emocje, które daje teatr, sprawią, że pierogi same będą się lepiły, sernik wyjdzie wyjątkowo dobry, a prezenty będą zapakowane tak, jak nigdy dotąd.

Również w teatrach da się odczuć świąteczny nastrój. Światełka, choinka, świąteczne ozdoby czy imbirowa herbata – to częsty grudniowy wystrój teatrów. Daj się wciągnąć w świąteczną atmosferę i razem z nami spędź ten piękny czas na teatralnej sali.

A jeśli na myśl o szukaniu prezentu na mikołajki macie zawroty głowy, postawcie na teatr, który jest nie tylko najlepszym poprawiaczem humoru, ale i doskonałym prezentem, który bliska osoba zapamięta na długi czas. Często zdarza się, że niekoniecznie jesteśmy w stanie trafić w gusta członków naszej rodziny, przyjaciół czy współpracowników. Nietrafione prezenty lądują na górnej półce w szafie nigdy nierozpakowane. Warto w takich wypadkach, gdy nie wiemy, co kupić drugiej osobie – postawić na uniwersalny zakup. Tego typu prezentem są vouchery do teatru, które można wykorzystać na wybrany spektakl lub inne wydarzenie kulturalne. Wyboru tego dokonuje oczywiście sam obdarowany – to on może do woli przebierać w ofercie spektakli, koncertów, warsztatów i improwizacji na www.ewejsciowki.pl. 

Voucher do teatru to prezent nie tylko wyjątkowy, ale również bardzo praktyczny – w ten sposób organizujemy bliskiej osobie miły wieczór, który może sobie zaplanować w dowolnym czasie. Nasze vouchery są ważne pół roku, co oznacza, że ich posiadacze nie muszą spieszyć się z podjęciem decyzji, na co wybrać się do teatru. Dodatkowym atutem takiego prezentu jest jego cena! Samodzielnie można wybrać kwotę, jaką chce się na niego przeznaczyć. Wydana suma przekłada się na wartość vouchera, w ramach której osoba obdarowana może kupić bilety. Dzięki temu możemy idealnie wpasować się z prezentem w ramach naszego budżetu.

Taki prezent sprawdzi się nie tylko jako niespodzianka dla bliskiej osoby, ale również dla osoby, którą nie do końca znamy. Jeśli nie chcecie, aby Wasz prezent trafił do szuflady – nie wahajcie się i wybierzcie voucher do teatru.

Gwarantujemy, że zafundujecie osobie obdarowanej wspaniałe emocje!

Spektakle dla dorosłych

Spektakle dla dzieci