Jako portal ewejsciowki.pl wystartowaliśmy w 2014 roku z prostą misją, która miała ułatwić ludziom życie: koniec stania po tańsze wejściówki do teatru w długiej kolejce na długo przed spektaklem!

Dziś jesteśmy wiodącym w Polsce portalem dystrybuującym bilety oraz wejściówki na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne – współpracujemy z ponad 200 teatrami, muzeami, domami kultury oraz salami koncertowymi w całej Polsce. Staliśmy się specjalistami od kultury wysokiej, z czego, nie będziemy ukrywać –  jesteśmy ogromnie dumni! 

Nie spoczywamy jednak na laurach, wciąż rozwijamy się i mamy głowy pełne pomysłów, a to oznacza tylko jedno – potrzebujemy coraz więcej genialnych osób do pracy, które będą tworzyć z nami kolejną, jeszcze bardziej ekscytującą część naszej historii. 

🔔 JOB ALERT: Community & Social Media Specialist

Chcesz opowiadać znajomym, że “płacą Ci za chodzenie do teatru”? Doskonale czujesz się wśród ludzi, a rozmowa z nieznajomymi to dla Ciebie nic trudnego? Umiesz w Social Media – Instagram i Facebook nie mają przed Tobą żadnych tajemnic?

Szukamy Community & Social Media Speca, który przejmie stery w naszych kanałach @Weź mnie. Do teatru i będzie odpowiedzialny za mistrzowskie ogarnianie naszego Instagrama i Facebooka!

Co będziesz u nas robić?

Będziesz współtworzyć razem z nami ciekawy teatralno-kulturalny content – wyjaśnisz widzom, czym zajmuje się inspicjent, opowiesz o nadchodzących premierach, a przy okazji przypomnisz, jaki jest dziś dzień.

Będziesz moderować nasze kanały SM i budować zaangażowaną społeczność – będziesz odpowiadać na “listy” od widzów, zaczepiać na IG teatry, aktorów i innych teatralnych freaków oraz bezkarnie rozdawać serduszka i lajki.

Staniesz się naszym teatralnym reporterem – będziesz nagrywać i publikować ciekawe stories, oprowadzisz odbiorców po teatrze, nagrasz relację z premiery, przeprowadzisz krótki wywiad ze scenografem, reżyserem, aktorem lub inną osobą pracującą na co dzień przy realizacjach teatralnych.

Kogo szukamy?

 • SM to Twoja pasja, wciąż zastanawiasz się, jak tworzyć jeszcze bardziej angażujące treści, których nikt nie przescrolluje obojętnie.
 • Masz mnóstwo oryginalnych pomysłów i nie czekasz z ich realizacją, tylko podwijasz rękawy i od razu bierzesz się do roboty (nawet jeśli znajomi ze zdziwieniem pytają “czemu piąty raz idziesz na ten sam spektakl?”).
 • Masz doświadczenie w ogarnianiu sociali – na hasło “algorytm Facebooka” nie unosisz brwi, wiesz, jak zrobić transmisję live na Instagramie i z chęcią testujesz wszystkie nowe funkcje.
 • Masz umiejętność pisania w sposób lekki, zabawny i przekonujący, a Twoje teksty “same się czytają”.
 • Zasady języka polskiego masz w małym palcu, a zanim coś opublikujesz, dwa razy sprawdzasz, czy wszystkie przecinki się zgadzają.
 • Masz zmysł estetyczny i bez problemu odróżniasz ładną grafikę/relację od nieładnej.
 • Umiesz dobrze operować obiektywem telefonu, łapać fajne kadry i nagrywać krótkie filmiki oraz edytować je bezpośrednio w aplikacjach na telefonie.
 • Lubisz ludzi, w Twoim słowniku nie ma takiego zdania jak “wstydzę się zagadać”, a rozmowa z nieznajomymi to dla Ciebie dobra okazja do poszerzenia listy kontaktów (must have!).
 • Jesteś elastyczny/a i zorganizowany/a – potrafisz dostosować swój czas pracy do wykonywanych zadań, a pójście wieczorem na premierę spektaklu i nagranie z niej relacji nie stanowi dla Ciebie problemu.
 • Jesteś gotowy/a na to, aby zostać teatralno-kulturalnym freakiem (będziesz oglądać dużo spektakli oraz spędzać sporo czasu w teatrze).

Chcesz dodatkowo zabłysnąć?

 • Znasz jakiś profesjonalny edytor wideo? Daj znać!
 • Oprócz FB i IG umiesz poruszać się też po innych kanałach SM? To będzie duży plus!
 • Prowadzisz własny profil na Instagramie, kanał na YouTube, piszesz bloga lub tworzysz tiktoki? Koniecznie pochwal się tym!

Co możemy Ci zaoferować?

 • Pracę w młodym, otwartym i zgranym zespole, który ma w sobie dużo entuzjazmu i zapału do realizowania fajnych projektów!
 • Pracę, dzięki której poznasz wielu inspirujących ludzi ze świata teatru i kina.
 • Pracę przy tworzeniu kanałów SM, które są wiodącymi kanałami SM w Polsce w swojej kategorii.
 • Elastyczny czas pracy, którym możesz swobodnie zarządzać w zależności od zaplanowanych zadań.
 • Miesięczne wynagrodzenie w wysokości 4-5,5 tys zł brutto (w zależności od formy zatrudnienia)
 • Umowę o pracę na pełen etat (inne formy zatrudnienia – B2B lub UZ – też są możliwe – wybór należy do Ciebie!).
 • Benefity pracownicze (karta sportowa i prywatna opieka medyczna).

A oprócz standardowych rzeczy, które dostajesz za przyjście do pracy, otrzymasz od nas nieograniczony dostęp do bezpłatnych biletów do teatrów, muzeów, koncertów itp. Szykuj się więc na porządną dawkę kultury!

Brzmi dobrze? Jeśli uważasz, że masz wszystko, czego szukamy, to prześlij nam swoje CV na maila rekrutacja@ewejsciowki.pl. Prowadzisz profil na Instagramie, Facebooku, kanał na YouTubie, piszesz bloga? Koniecznie poinformuj nas o tym w treści maila i wrzuć link do swoich kanałów.

Tak więc hurry up, bo na Twoje zgłoszenie będziemy czekać tylko do 25 kwietnia!