Gdzie zabrać dziewczynę na randkę?

To pytanie zadają sobie partnerzy w każdym wieku, niezależnie od doświadczenia w miłosnych podchodach czy stażu w związku. Nie ważne, czy zapraszamy na randkę w ciemno i zobaczymy się po raz pierwszy, czy jesteśmy w związku już dziesięć lat. Dobra randka jest na wagę złota, a wybór odpowiedniego miejsca to już połowa sukcesu. Jak jednak sprawić, żeby ten wieczór był wyjątkowy oraz przyjemny dla obu stron? Jak zaimponować kobiecie, którą chcemy zabrać na randkę? Mamy dla Was kilka porad.

Niezależnie od wieku, stażu w związku czy upodobań, teatr jest jednym z lepszych miejsc, jakie możemy wybrać na randkę. Dlaczego? Przede wszystkim jest to niebanalny wybór. Wiele osób chodzi do teatru jedynie raz na kilka miesięcy, dlatego wspólne wyjście będzie niezapomniane i dalekie od codziennej rutyny. Po drugie, teatr daje nam możliwość obcowania ze sztuką na dużo bliższym poziomie, niż dzieje się to np. w kinie. Sztuka odegrana na żywo przez aktorów, którzy znajdują się zaledwie kilka metrów od widowni, daje publiczności niezapomniane doznania. Zwłaszcza, gdy są to aktorzy, których znamy ze srebrnego ekranu.

Czy teatr to dobre miejsce na randkę?

Kolejnym ważnym elementem, który sprawia, że teatr to świetne miejsce na randkę, jest jego atmosfera. Każdy teatr znajduje się w wyjątkowej przestrzeni, która swoją aurą wprowadza widzów do świata sztuki. Często są to budynki zbudowane z wielkim rozmachem, klasycystycznymi zdobieniami i eleganckim wystrojem, ale nawet w bardziej kameralnych teatrach ta atmosfera jest nieodłączna. Widzowie ubierają się bardziej elegancko niż zazwyczaj, a kurtyna zapowiada nadejście wspaniałego widowiska.

Jaki spektakl wybrać na pierwszą randkę?

Jeśli zaś chodzi o wybór spektaklu, polskie teatry aż kipią od różnorodnego repertuaru. Znajdziemy wszystko od komedii, musicalu i dramatu po operę, tragedię czy spektakle improwizowane. Każdy, niezależnie od wieku, zainteresowań czy stylu życia znajdzie coś dla siebie. Nie trzeba być koneserem sztuki wysokiej, by wybrać się do teatru raz na jakiś czas. Wystarczy znaleźć spektakl dla siebie i zabrać na niego swoją drugą połówkę. Gwarantujemy, że będzie zachwycona takim wieczorem.

Spektakle na randkę w Warszawie

Spektakle na randkę w Krakowie

Spektakle na randkę we Wrocławiu

Gdzie iść na randkę w czasie pandemii?

Koronawirus wciąż nie pozwala nam wrócić do rzeczywistości, jaką znamy sprzed nadejścia wirusa. Po tak długim czasie ma to wpływ na samopoczucie, które u tak wielu osób zależy od kontaktów towarzyskich. Mnóstwo mężczyzn w każdym wieku zadaje sobie pytanie, gdzie zabrać dziewczynę w czasie pandemii – lub żonę, partnerkę czy nowo poznaną sympatię. W sytuacji, w której zamknięte są restauracje i bary, jest to bardzo trudne pytanie. Kina i teatry, nawet po otwarciu, wciąż pozostają pod znakiem zapytania. Ryzyko nagłego zamknięcia powstrzymuje znaczną część osób od zakupu biletów.

Gdzie zabrać dziewczynę w czasie pandemii? Oto nasze propozycje!

Pamiętajcie, że w każdej sytuacji znajdzie się rozwiązanie, a my mamy ich nawet kilka! Oto nasze propozycje odpowiedzi na pytanie, gdzie zaprosić dziewczynę w czasie pandemii:

  1. Weź ją do muzeum!
   Muzea od dłuższego czasu pozostają otwarte, dlatego zdecydowanie zachęcamy do odwiedzania ich! W Twoim mieście na pewno są muzea, których jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić, a które mogą okazać się bardzo ciekawe. To dobrze spędzony czas we dwoje w wyjątkowy sposób, czyli idealny pomysł na randkę.
   Aby dbać o zachowanie dystansu, zachęcamy do kupowania biletów online. Na naszej stronie znajdziecie bilety do muzeów w całej Polsce – sprawdź, których jeszcze nie odwiedziliście!
  2. Zostańcie w domu, ale zaproście do siebie kulturę
   Randka w teatrze jest naszym zdaniem numerem 1 na liście randkowych możliwości, dlatego tak ubolewamy nad ciągłym wprowadzaniem obostrzeń. Ale nawet teraz jest na to sposób, czyli spektakle online! Instytucje kultury w całej Polsce są teraz tylko kilka kliknięć od Was. Wystarczy znaleźć spektakl, który Was interesuje, wykupić do niego dostęp (lub znaleźć spektakl z darmowym dostępem – takich też jest sporo!) i cieszyć się kulturą w domowym zaciszu. To na pewno dużo ciekawszy pomysł na wieczór we dwoje, niż kolejny wieczór z popularnymi serwisami streamingowymi. Zaskocz ją wysoką kulturą w Waszym salonie!
   Spektakle online w teatrach całej Polski.
  3. Romantyczna kolacja i koncert
   Czy wiecie, że wiele instytucji kultury transmituje na żywo nawet koncerty? Dzięki temu możecie wprowadzić do domowego wnętrza dużą dozę romantyzmu. Zrób jej kolację (albo zamów w dostawie) i cieszcie się romantycznym wieczorem przy akompaniamencie najlepszych muzyków z całego kraju. Wasza druga połówka na pewno będzie miło zaskoczona takim pomysłem na wspólny wieczór.
   Koncerty online w instytucjach kultury w całej Polsce.