Jeśli tak, koniecznie sprawdźcie, jakie spektakle są dostępne – nasza oferta powiększa się w ekspresowym tempie!

Jeśli nie, już śpieszymy z tłumaczeniem, o co chodzi.

Koronawirus postawił wiele instytucji kultury w sytuacji kryzysu finansowego. Jako, że na razie końca obostrzeń nie widać, musiały one znaleźć inną formę dzielenia się tym, co robią najlepiej. Dlatego tak wiele spektakli, koncertów czy nawet improwizacji zaczęło być dostępnych w internecie. I uważamy, że to świetnie!

Kultura online to rozwiązanie idealne zarówno dla twórców, jak i odbiorców. Dla instytucji takich jak teatry, muzea, opery i wiele innych jest to szansa na przetrwanie kryzysu. Dla odbiorców zaś to dostęp do praktycznie nieograniczonych zasobów rozrywki i kultury z kilku powodów:

  • dostęp do spektakli online jest znacznie tańszy, niż bilet do teatru czy opery,
  • jesteśmy we własnym domu, gdzie nie grozi nam zarażenie wirusem,
  • przestała ograniczać nas odległość – teatry z całej Polski są kilka kliknięć od nas,
  • to dobra okazja, by zapoznać nasze pociechy z kulturą! Mnóstwo instytucji oferuje szeroką gamę wydarzeń, koncertów i spektakli dla dzieci  w każdym wieku.

Prosto ze swojej kanapy możesz cieszyć się biblioteką wspaniałych treści, które wcześniej większość widzów wybierała raczej od święta. A gdzie one wszystkie są?

Znajdziecie je na platformie VOD eWejściówki.pl . To tu zobaczycie spektakle, koncerty i inne wydarzenia, które oferują instytucje kultury z całej Polski. Dzięki temu możecie przeglądać wszystkie spektakle VOD w jednym miejscu i wybrać ten, który najbardziej Was interesuje.

Jeśli więc znudziło Wam się już oglądanie filmów i seriali na Netflixie podczas długich zimowych wieczorów, możecie wprowadzić w nie trochę urozmaicenia w postaci kultury online! Wszystkie spektakle są z dostępem na życzenie, czyli nie ma żadnych abonamentów czy stałych opłat, a zakup biletu na wydarzenie online pomoże przetrwać pandemię twojej ulubionej instytucji kultury.

Jak działa platforma VOD eWejściówki.pl?

  1. Wejdź na naszą stronę VOD 
  2. Wybierz wydarzenie online, które Cię interesuje.
  3. Kliknij w wybrane wydarzenie, a następnie w przycisk “Oglądaj online w VOD”
  4. Podaj niezbędne dane (imię i nazwisko, adres mailowy), zaakceptuj regulamin i przejdź do płatności.
  5. Po dokonaniu płatności, na adres mailowy, który podałaś/eś, dostaniesz potwierdzenie zakupu wraz z danymi do logowania i linkiem do wybranego wydarzenia online.
  6. Wykupionym dostępem do spektaklu ciesz się aż przez 48h!

Do zobaczenia na widowni ONLINE!