Black Friday w teatrze to idealny czas, by spełnić swoje zachcianki w niższej cenie – wiele marek już teraz zasypuje nas reklamami, informacjami o obniżkach i okazjach jedynych w swoich rodzaju. A gdyby tak przed kolejnym zakupem zastanowić się, co tak naprawdę sprawi nam największą przyjemność? Dlatego chcielibyśmy w tym roku przekonać Was do czegoś innego – by zainwestować w doświadczenia, emocje i czas z bliskimi, a nie w przedmioty.

Wizyta w teatrze to nie tylko przeżycie niezapomnianych emocji, ale też wspólny czas z bliskimi. Z drugą połówką, z rodziną czy z grupą znajomych, dobry spektakl będzie nietuzinkowym sposobem na wspólnie spędzony wieczór, a w Black Friday macie jedyną w roku okazję, by zdobyć bilety w tak korzystnej cenie. Teatry zdecydowały się na przeceny biletów o 30%, 40%, a niektóre nawet o 50% lub więcej. Akcja promocyjna będzie trwać od piątku do poniedziałku (26-29 listopada).

Sprawdźcie, jakie okazje czekają na Was w Waszym mieście. W naszej akcji wzięły udział teatry z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Łodzi.

WARSZAWA – Black Friday w teatrze

“Niepamięć” Garnizon Sztuki w Warszawie

“Niepamięć” Garnizon Sztuki w Warszawie

Wśród warszawskich teatrów, które biorą udział w Black Fridayowej akcji, znajdziemy zarówno wielkie afisze, jak i offowe zespoły aktorskie. Do najbardziej atrakcyjnych łupów należy cieszący się wieloletnim (sięgającym stu lat!) zainteresowaniem publiczności Teatr Ateneum, w którym bilety na wszystkie grudniowe spektakle dostaniemy w cenie obniżonej o -50%. Sztuka na poziomie w dobrej cenie? Proszę bardzo!

Jeśli w ramach Black Friday chcielibyście zobaczyć na żywo najbardziej znanych aktorów i aktorki, koniecznie wybierzcie się do Spektaklove, Garnizonu Sztuki czy Teatru Capitol. Każdy z tych teatrów przeceni bilety na kilka spektakli, a więc każdy widz znajdzie coś dla siebie.

Spragnionych ambitnej rozrywki zapraszamy do Teatru Narodowego na spektakl “Tchnienie”, do Nowego Teatru czy do Polskiej Opery Królewskiej. Jeśli natomiast jesteście miłośnikami współczesnego podejścia do sztuk teatralnych, zadowoli Was Teatr Powszechny, Teatr STUDIO czy znakomity TR Warszawa.

To tylko kilka teatrów, które biorą udział w akcji – na razie więcej Wam nie zdradzimy! Kolejnych informacji możecie wypatrywać na naszym Facebooku i Instagramie. Wszystkie przecenione spektakle znajdziecie już w piątek 26 listopada na eWejściówki.pl.

Wszystkie promocje pojawią się TUTAJ  26 listopada.

KRAKÓW – Black Friday w teatrze

“Sprzedam dom, w którym już nie mogę mieszkać” Teatr KTO w Krakowie

“Sprzedam dom, w którym już nie mogę mieszkać” Teatr KTO w Krakowie

Bardzo dużo krakowskich teatrów zaangażowało się w tegoroczny Black Friday – dzięki temu promocyjne bilety dostaniemy zarówno na spektakle komediowe, jak i poważniejsze sztuki. W niektórych teatrach bilety będą tańsze nawet do -70% ceny. Należą do nich Teatr KTO, Teatr Ludowy, Teatr im. Juliusza Słowackiego – jeśli dawno Was u nich nie było, to najlepsza pora na nadrobienie zaległości!

Jeśli szukacie czegoś lekkiego, przyjemnego i najlepiej przezabawnego, wypatrujcie promocji w Teatrze Praska 52, który przeceni bilety na aż 8 różnych spektakli. Jeśli z kolei stand-up to Wasza bajka, Marcin Zbigniew Wojciech Stand-up również obniży cenę biletów na swoje najbliższe występy.

Teatr Bakałarz zaoferuje w Black Friday bilety na jedną z najbardziej lubianych sztuk na całym świecie – “Bóg mordu”. Śledźcie również instytucje kultury takie jak Scena Perspektywa, Teatr Przypadków Feralnych i Scena Supernova – jeśli jeszcze nie byliście w tych wyjątkowych miejscach, Black Friday to idealna okazja na teatralne eksperymenty.

Wszystkie promocje pojawią się TUTAJ  26 listopada.

WROCŁAW – Black Friday w teatrze

“Kaligula” Teatr Polski we Wrocławiu

“Kaligula” Teatr Polski we Wrocławiu

Black Friday nie ominie wrocławskich widzów – tutaj też mamy do zaproponowania okazje, które zachęcą każdego do wyjścia do teatru. Teatr Polski we Wrocławiu zaoferuje dwa znakomite spektakle w promocyjnych cenach – “Białe małżeństwo” oraz “Kaligula”.

Wieczór z kulturą to też wieczór pełen śmiechu! ATM Scena na Bielanach zaprasza na dwie znakomite komedie, które będą przecenione o ponad 50%! Koniecznie zaproście swoją drugą połówkę, znajomych czy rodzinę i spędźcie wieczór pełen śmiechu za bezcen.

Jeśli z kolei spektakle improwizowane to coś dla Was, sprawdźcie przecenione wydarzenia w Improwizowane Poniedziałki. Bilety będą przecenione o 50% – warto mieć rękę na pulsie!

Jeżeli natomiast jesteście spragnieni nastrojowego wieczoru przy najlepszej muzyce, gorąco polecamy Vertigo Jazz Club & Restaurant. Wieczór w wyjątkowej atmosferze to idealny pomysł na wspólnie spędzony czas. Bilety na styczniowe wydarzenia będą dostępne ze zniżką -50%.

Wszystkie promocje pojawią się TUTAJ 26 listopada.

POZNAŃ – Black Friday w teatrze

 ”Cyganeria (La Boheme)” Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu

”Cyganeria (La Boheme)” Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu

Z największą przyjemnością możemy ogłosić, że w naszym teatralnym Black Friday weźmie udział jedna z najważniejszych instytucji kultury w całej Polsce, czyli Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki. Jeśli przed odwiedzeniem tego wyjątkowego miejsca powstrzymywała Was cena biletów, teraz koniec z wymówkami. W ramach akcji promocyjnej dostępne będą bilety na sztukę ”Cyganeria (La Boheme) – wykonanie koncertowe”. Będzie to wielkie widowisko, które zarazi Was energią najbardziej utalentowanych artystów i muzyków.

Dla miłośników komedii również mamy coś wyjątkowego – warszawski Teatr Capitol nie tylko odwiedzi Poznań, ale też udostępni w black fridayowy weekend bilety w promocyjnej cenie. Takiej okazji nie możecie przegapić!

Z kolei Fabryka Sztuki zaprasza na niezwykłe muzyczne wydarzenia takie jak “Speaking Concert – Wielka Cisza, rzecz o Beethovenie” oraz “Sopranissimo Grudniowo”. Możemy zagwarantować, że melomani będą zadowoleni.

Wszystkie promocje pojawią się TUTAJ  26 listopada.

ŁÓDŹ – Black Friday w teatrze

”Zombi” Teatr Kamila Maćkowiaka

”Zombi” Teatr Kamila Maćkowiaka

Mamy również coś specjalnego dla mieszkańców Łodzi! Do naszej Black Fridayowej akcji dołącza Teatr Kamila Maćkowiaka, którego scena znajduje się w łódzkim Monopolis. Jeśli jeszcze tam nie byliście, to Black Friday to znakomita okazja, by zdobyć bilety na spektakl w niższej cenie. Jakie spektakle będziecie mogli zobaczyć? Między innymi “Śmierć i dziewczyna” oraz “Zobmi”. Pozostałych tytułów jeszcze nie możemy Wam zdradzić, a wszystkiego dowiecie się już 26 listopada.

Wszystkie promocje pojawią się TUTAJ  26 listopada.