Black Friday wszystkim kojarzy się z nieziemskimi przecenami, kolejkami do sklepów AGD i promocjami, na które wszyscy czekają. Choć na polskim gruncie nie jest to tak spektakularny dzień jak w Stanach Zjednoczonych, to jednak nie pozostaliśmy poza wpływem zachodu. Wiele osób z niecierpliwością czeka na ten dzień i odkłada zakup kilku rzeczy, czekając na promocje właśnie w Czarny Piątek.

Black Friday wypada w ostatni piątek listopada. Kiedy wypada Black Friday w 2020? W 2020 roku Black Friday wypada 27 Listopada 2020 roku. Po nim następuje jeszcze Cyber Monday, który daje drugą szansę na upolowanie atrakcyjnych przecen. Na ten dzień planujemy najczęściej zakup dużych sprzętów AGD, ubrań czy drogich akcesoriów, ale promocyjne szaleństwo obejmuje też inne gałęzie gospodarki.

Jedną z nich jest branża teatralna, która przyciąga spragnionych kultury widzów dzięki znacznym obniżkom cen biletów. To doskonała okazja, by wybrać się na spektakl, który chcieliśmy zobaczyć od dłuższego czasu. Dobrym pomysłem jest też zabranie do teatru całej rodziny, co zwykle wiąże się z większym wydatkiem – w Black Friday może się okazać, że takie wyjście wcale nie będzie kosztować majątku.

W 2019 roku teatralny Czarny Piątek udał się lepiej, niż przypuszczaliśmy! W naszej akcji „Spektakularny Black Weekend” wzięło udział wiele instytucji w całej Polsce, co dało w sumie ponad 3000 przecenionych biletów, które można było nabyć przez cały weekend – od Black Friday do Cyber Monday włącznie. Bilety dostępne były na www.ewejsciowki.pl, natomiast całą akcję nagłośniliśmy na naszym fanpage’u na Facebooku Weź mnie. Do teatru

Akcja cieszyła się niemałym powodzeniem. Dzięki niej miłośnicy kultury wypełnili teatry w całej Polsce po brzegi. Bilety wyprzedały się w zawrotnym tempie – najbardziej rozchwytywane spektakle zniknęły z listy w ciągu pierwszej godziny, ale wiele pozostało dla spóźnialskich.

Teatralny Czarny Piątek czyli Black Friday w Teatrze organizujemy co rok, dlatego trzymajcie rękę na pulsie – Ci, którzy czekają na godzinę rozpoczęcia sprzedaży przecenionych biletów, zgarniają najlepsze okazje. Nie przegapcie tego dnia – w końcu każda okazja jest dobra, aby wybrać się do teatru!