Cezary Konrad Trio & Strings “On Classical” - zdjęcie

Cezary Konrad Trio & Strings “On Classical”

Znany lubelskiej publiczności z koncertów Włodka Pawlika, Cezary Konrad tym razem sam jest liderem projektu, który przełamuje stereotypy związane z muzyką poważną. Fuzja klasyki z jazzem, rockiem i elektroniką: nowe interpretacje najwybitniejszych dzieł Chopina, Beethovena, Mozarta, Rossiniego i Piazzoli. Zaskakujące rozwiązania formalne i przebieg, którego nie sposób przewidzieć.

Pochodzący z różnych muzycznych światów artyści wzięli na warsztat najwybitniejsze utwory muzyki poważnej i - łącząc swoje różnorodne umiejętności, pomysły i charaktery - nadali im drugie życie, pokazując ich aktualność oraz umiejętność wchodzenia w dialog z nowoczesnością.

Wyrosły z jazzowego pnia temperament Cezarego Konrada w zestawieniu z bezkompromisowym podejściem do muzyki i wyobraźnią sprawiają, że jego projekt zaskakuje różnorodnością i rozwiązaniami, których przebiegu nie sposób przewidzieć. I o to właśnie w “On Classical” chodzi - aby utrzymać słuchacza w ciągłej czujności i aby ani na chwilę nie oderwał się od bycia blisko tego, co znajome i nowe jednocześnie.

Czas trwania: 70 minut

Obsada

Zespół wystąpi w składzie:

Cezary Konrad – perkusja

Paweł Tomaszewski – keyboards

Paweł Pańta – bas

Anna Konrad – skrzypce

Anna Witkowska – skrzypce

Realizacja

Cezary Konrad

Teatr Stary - Adres i dojazd

ul. Jezuicka 18
20-113 Lublin

http://teatrstary.eu/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.