Odgłosy wiosny - widowisko koncertowe - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy
5 zainteresowanych osób

6,5 / 10

Odgłosy wiosny - widowisko koncertowe

„Odgłosy wiosny” – to radosna propozycja koncertowa skierowana dla tych z Państwa, którzy nie mogą doczekać się wiosny w jej pełnym rozkwicie.

W programie koncertu proponujemy wsłuchanie się w piękną, lekką muzykę klasyczną i rozrywkową, która dzięki wspaniałym artystom polskich scen operowo-operetkowych oraz niezwykłym instrumentalistom, pozwoli Państwu przemienić salę Teatru Muzycznego w piękny ogród, w którym wśród pachnących kwiatów i traw skryły się śpiewające ptaki akompaniujące zakochanym parom.

Bo jak wiosna…to oczywiście i miłość!!! A kto potrafi piękniej o niej opowiadać i ją wyrażać – jak nie muzyka? W usłanej kwiatami scenerii zabrzmią najpiękniejsze przeboje instrumentalne, operetkowe i musicalowe nierozerwalnie związane z wiosną, które na pewno staną się okazją do cudownych marzeń, wzruszeń i wspomnień, a także dadzą nadzieję na nową …miłość i radość życia.

Koncert "Odgłosy Wiosny", jest znakomitą okazją, aby poprzez muzykę dostrzec całe bogactwo otaczającego nas naturalnego piękna i po prostu dobrze się zabawić.

Obsada

Gospodarz wieczoru, dyrektor artystyczny: Anna Barańska – Wróblewska

Sopran: Bogumiła Dziel – Wawrowska

Sopran: Justyna Reczeniedi

Tenor: Ryszard Wróblewski

Skrzypce: Artur Banaszkiewicz

Skrzypce / koncertmistrz: Maciej Przestrzelski

Teatr Muzyczny - Adres i dojazd

ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
20-029 Lublin

http://www.teatrmuzyczny.eu/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.