Pod kolor - zdjęcie

Pod kolor

Kwadrat obok kwadratu. Kwadrat przy kwadracie. Każdy pasuje. Czerwony, zielony, niebieski, żółty i znów czerwony...Pod każdym kwadratem kryje się tajemnica, coś puka, coś dźwięczy, czasem zaszczeka a czasem ucieknie jak zajączek.

Niektóre kwadraty rosną, żyją, przesuwają się i świecą. Z niektórych pada deszcz, inne przynoszą słońce. Wszystkiego można dotknąć, sprawdzić, zbadać...i ułożyć własną historię. Zupełnie od nowa.

Spektakl 'Pod kolor" powstał w ramach sceny inicjatyw aktorskich, jako kontynuacja cyklu przedstawień dla naj najmłodszych widzów i ich rodziców. Ci, którzy widzieli już naszą "Pyzę na polskich dróżkach" czy "Bucik Kopciuszka" znają sprawę i nie potrzebuję dodatkowych wstępów. Po raz kolejny nasi milusińscy zasiądą w kameralnym gronie na teatralnym dywanie. Tym razem tematem jest kolor i nasze z nim skojarzenia. Za pomocą plastycznych obrazów, prostych słów, światła i dźwięków będziemy testować reakcje najmłodszych podczas ich pierwszej wizyty w teatrze. Spektakl przedpremierowy.

Na scenie występuje Wioletta Tomica, Urszula Pietrzak, Daniel Arbaczewski.

Źródło zdjęcia: http://www.teatrandersena.pl

Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie - Adres i dojazd

biuro: al. Racławickie 8/25, Lublin

http://www.teatrandersena.pl/

Kup bilet