La Dolce Vita - zdjęcie La Dolce Vita - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

10,0 / 10

La Dolce Vita

La Dolce Vita to koncert na który składają się najsłynniejsze włoskie piosenki w autorskiej interpretacji Nicoli Palladiniego - musicalowego aktora z Rzymu, z towarzyszeniem zespołu muzycznego, jak również podróż przez historię włoskiej piosenki i utwory dobrze znane polskiemu odbiorcy.

W ciągu trzech godzin usłyszą Państwo szlagiery: ''Tu vuo fa l'americano'', ''L'Italiano'', "Azzurro", "Marina", ''O'sole mio'', ''Love in Portofino'', ''Volare'', "Mamma Maria", "Baila Morena", "Mambo Italiano","Quando, quando quando", "Buonasera Signorina", "Arrivederci Roma", "Se bastasse una canzone", "Tornero'', "Parole Parole", "Come Prima" " czy ''Nie płacz kiedy odjadę".

Wszyscy członkowie zespołu to zawodowi muzycy, grający na światowej klasie instrumentach, a głównym wykonawcą-wokalistą i zarazem konferansjerem- jest NICOLA PALLADINI. Niocola rozpoczął swoją teatralną karierę w musicalu "The Rocky Horror Show" w roli Riff Raff, a następnie brał udział w licznych musicalach we Włoszech: "Welcome to the Machine" The Pink Floyd Rock Show w roli producenta Franka, "Alicja w Krainie Czarów" jako Szalony Kapelusznik, "Across the Universe", "Marcelino, chleb i wino","Grease" oraz w roli Apostoła w światowej premierze w Sali Audiencyjnej Pawła VI w Watykanie muzycznego spektaklu "Maria z Nazaretu".

W 2011 roku zadebiutował na polskiej scenie teatralnej główną rolą Mistrza Ceremonii w musicalu "CABARET", w reżyserii Andrzeja Marii Marczewskiego, w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku. Rok później w Teatrze Muzycznym w Poznaniu wystąpił w musicalu "Kiss Me, Kate", również kreując głównego bohatera- Fred'a Grahama/Petruchio. W 2013 roku w Nicola Palladini można było zobaczyć w roli Saszy, w inscenizacji ''Skrzypka na dachu'' w Teatrze Powszechnym im. J. Kochanowskiego w Radomiu, a także jako Heroda w "Betlejem Polskiego" Lucjana Rydla na deskach Teatru Małego w Tychach. W tym samym 2013 roku z ogromnym powodzeniem -ponad 120 spektakli od dnia premiery-wykreował postać Marino Mariniego w spektaklu muzycznym "Ciao Ciao Bambina". Od 4 października 2014 roku można go oglądać w Teatrze Muzycznym w Łodzi w podwójnej roli Judasza i Heroda w inscenizacji słynnego musicalu "Jesus Christ Superstar". Pracował także nad musicalową wersją Snu Nocy Letniej Szekspira, gdzie wcielił się w role Oberona i Tezeusza.

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    super spektakl - wykonawca pełen temperamentu - rozbawił publiczność która była trudna nie znała włoskiej kultury ale dał z siebie wszystko by poruszyć serca - umiejętnie, subtelnie przybliżył ciepłą, włoską kulturę - na zakończenie nie chciało się odchodzić tylko wraz z zespołem jechać na kolejne ich występy . Wraz z koleżankami już nie możemy się doczekać obiecanego za rok koncertu - będziemy na pewno . Ciepło pozdrawiamy.

    ew.....@....pl / 25 lutego 2019

  • 10,0/ 10

    Świetny spektakl gorąco polecam :)

    dg.....@....pl / 24 lutego 2019

Fundacja Rozwoju Kultury ArtBiz - Adres i dojazd

http://www.artbiz.eu/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.