„Przemyk Akustik Kwartet” | Koncert w Klubie Muzycznym CSK - zdjęcie

„Przemyk Akustik Kwartet” | Koncert w Klubie Muzycznym CSK

Wychodząc w swej muzyce od surowego, post punkowego brzmienia, poszerza konsekwentnie instrumentarium, eksperymentuje z brzmieniami i jest współproducentem własnych płyt. Od 1999 jest też kompozytorem własnych piosenek.

Posiada świetny kontakt z publicznością w kameralnych przestrzeniach klubu czy teatru. Magia wymienianej z publicznością energii i szczerość, pozwala jej zdobywać serca słuchaczy nieprzerwanie od trzydziestu lat.

Większość jej płyt uzyskało status złotych za sprzedaż ponad 50.000 każdego tytułu, wielokrotnie były nominowane i nagradzane, przeważnie za indywidualność artystyczną. W plebiscycie "Polityki" i "Wprost" znalazła się w setce najwybitniejszych artystów XX wieku. Pomimo niezbyt komercyjnego zacięcia artystki, zyskały pochlebne recenzje pośród publiczności, krytyki muzycznej i przemysłu fonograficznego (Fryderyk).

Będzie to intymny koncert złożony z wyjątkowych piosenek Artystki, zaaranżowany na kwartet akustyczny, w specjalnie do tego projektu stworzonej oprawie świetlnej.

Realizacja

Renata Przemyk – wokal, instrumenty perkusyjne,

Piotr Wojtanowski – gitara basowa, gitara akustyczna,

Piotr Bogutyn – gitara akustyczna,

Jacek Bielecki – wiolonczela.

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie - Adres i dojazd

ul. Plac Teatralny 1, 20-029 Lublin

Kup bilet