Złota Kaczka i duch starego zamku - zdjęcie Złota Kaczka i duch starego zamku - zdjęcie Złota Kaczka i duch starego zamku - zdjęcie Złota Kaczka i duch starego zamku - zdjęcie

Średnia ocena

9 oddanych głosów

9,4 / 10

Złota Kaczka i duch starego zamku

Przepiękna baśń o miłości, w której dobro wygrywa, a „złe siły” są ukarane. (A wszystko to dzieje się za sprawą i z pomocą widzów.) Czy niesienie pomocy innym, wybaczanie i dotrzymanie słowa to pozytywne zachowania? Na te pytania dzieci na pewno znajdą odpowiedź. Scenariusz spektaklu oparty jest na kanwie starej baśni o Złotej Kaczce. Pan Bajarz w lochach zamku, znajduje Złote Jajo. Chciwa i podstępna Czarownica z Bagien postanawia przywłaszczyć sobie to znalezisko. Jej plany krzyżuje Duch Starego Zamku.

W spektaklu występuje Witold Łuczyński, Anna Wdowiak, Mieczysław Dyrda, Włodzimierz Wdowiak.

Czas trwania: 70 minut
Źródło zdjęcia:

Realizacja

Muzyka, scenariusz i reżyseria: Włodzimierz Wdowiak

Scenografia: Jan Zieliński

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Spektakl bardzo przyjemny. Lekki i zabawny, córece bardzo się podobał. Fajną opcją jest możliwość wejścia na scenę i zrobienie sobie zdjęcia po zakończonym spektaklu - dzieciom bardzo się to podobało.

  al.....@gm...il.com / 14 listopada 2019

 • 10,0/ 10

  Dzieci oceniaja spektakt na Syper Najbardziej podobala im sie postac złotej kaczki Stroje i cala scenografia genialna

  ka.....@in...ia.eu / 04 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Byłam z wnukiem pierwszy raz i jestem zachwycona,bardzo nam sie podobało.Ważne jest to, że dzieci mogły i chciały żywo reagować w czasie całego przedstawienia, a na końcu potańczyć i poskakać i wziąć udział w konkursach.Na pewno obejrzymy wszystkie przedstawienia.Pozdrawiam.

  tu.....@gm...il.com / 04 marca 2019

 • 8,0/ 10

  Tydzień po spektaklu mój synek wciąż śpiewa "strachy na lachy, duchy pod poduchy" to najlepiej świadczy o przedstawieniu.

  k......@on...et.eu / 14 października 2018

Teatr Piccolo - Adres i dojazd

ul. Tuwima 34
90-002 Łódź

http://www.teatrpiccolo.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.