Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy - zdjęcie Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy - zdjęcie Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy - zdjęcie Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

9,6 / 10

Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy

Przedstawienie skierowane dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkoły podstawowej (klasy 0-3). W ramach przestawienia m.in. nauka numerów alarmowych i reakcji na niebezpieczne sytuacje.

Interaktywne, edukacyjne przedstawienie, oparte na kanwie klasycznej bajki O Trzech Świnkach, poszerzy wiedzę najmłodszych w zakresie takich tematów jak: niebezpieczne przedmioty, nieufność wobec obcych, asertywność, schematy poprawnych zachowań w obliczu strachu oraz gdzie i jak szukać pomocy. Oczywiście, wszystko to podane w charakterystycznej dla Teatru Piccolo atmosferze pełnej humoru i dobrej zabawy.

Po przedstawieniu zapraszamy dzieciaki na rozmowę z przedstawicielem służb ratunkowych, który opowie o wielu kwestiach przydatnych dla każdego malucha.

Spektakl Teatru Piccolo pod tytułem "Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy" został uhonorowany patronatem Prezydenta Miasta Łodzi, Komendanta Wojewódzkiego Policji i Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. Posiada również rekomendację Łódzkiego Kuratorium Oświaty.

Po widowisku, każdy młody widz otrzyma od nas książeczkę-kolorowankę z numerami alarmowymi, która powinna znaleźć się koło domowego telefonu.

Czas trwania: 70 minut
Źródło zdjęcia:

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Spektakl przeznaczony dla młodszej grupy dzieci, szczególnie 3-5 latków, starsze też mają świetną zabawę, ale już nie jest tak wciągająca fabuła jak w przypadku np. Zakochanego Misia. Ale polecam, bo dzieci moje najbardziej polubiła i już znają na pamięć piosenkę o policji 😉

  e......@gm...il.com / 24 października 2019

 • 10,0/ 10

  Spektakl super. 4 latek zachwycony i wyniósł z niego wiele ważnych informacji. Polecam

  Iz.....@gm...il.com / 24 października 2019

 • 8,0/ 10

  Świetne przedstawienie. Dziecko zadowolone. Moim zdaniem, za długa rozmowa ze strażakami po zakończeniu spektaklu. Chyba, że była przeznaczona dla rodziców. Dzieci się nudziły i niektórzy rodzice wyszli. Ale intencje i oczywiście przedstawienie wspaniałe.

  he.....@in...ia.pl / 17 września 2018

Teatr Piccolo - Adres i dojazd

ul. Tuwima 34
90-002 Łódź

http://www.teatrpiccolo.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.