Opowieść o prawdziwym Mikołaju - zdjęcie Opowieść o prawdziwym Mikołaju - zdjęcie Opowieść o prawdziwym Mikołaju - zdjęcie Opowieść o prawdziwym Mikołaju - zdjęcie

Średnia ocena

6 oddanych głosów

10,0 / 10

Opowieść o prawdziwym Mikołaju

Czy my, dorośli wierzymy w Mikołaja? Czy mamy kogoś, komu powierzamy nasze marzenia? Co by było, gdyby jedno z dziecięcych pragnień nagle się spełniło? - odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w nowym przedstawieniu Teatru Piccolo pt. "Opowieść o prawdziwym Mikołaju", które jest również wspaniałą lekcją dla najmłodszych, w której dzieci nauczą się pokory i poczują mobilizację do wypełniania dobrych uczynków.

Kilkadziesiąt lat temu, mały Mateusz, podopieczny łódzkiego sierocińca wysyła list do Mikołaja. Korespondencja jednak zostaje zagubiona i dopiero teraz, po latach, tuż przed kolejną Gwiazdką list dociera do adresata. Mikołaj postanawia zrezygnować z urlopu specjalnie po to, aby dostarczyć wymarzony prezent, jak się okazuje, dorosłemu już Mateuszowi. Czy dawny wychowanek domu dziecka jest w stanie ponownie uwierzyć w Mikołaja i jego ideały?

Na scenie występują między innymi Mieczysław Dyrda, Anna Wdowiak, Konrad Korkosiński, Ewa Sonnenburg, Włodzimierz Wdowiak, Maria Gudejko.

Czas trwania: 75 minut
Źródło zdjęcia:

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Włodzimierz Wdowiak

Scenografia: Andrzej Raab

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Niezadługo ale dla dzieci ok, potem konkursy, prezenty, dzieci zadowolone

    t......@....pl / 16 grudnia 2019

Teatr Piccolo - Adres i dojazd

ul. Tuwima 34
90-002 Łódź

http://www.teatrpiccolo.pl/

Kup bilet