Idiota - zdjęcie

Średnia ocena

40 oddanych głosów

9,4 / 10

Idiota

To nie jest najlepszy czas dla Karola (Kamil Maćkowiak) – miał być właścicielem najlepiej prosperującego baru karaoke w mieście, a stał się bankrutem z ogromnymi długami i widmem utraty wszystkiego co miał. Na dodatek ukrywa to wszystko przed najbliższymi.

Karol jest przyparty do muru i zrobi wszystko, żeby jego problemy nie wyszły na jaw. Dlatego decyduje się wziąć udział w bardzo dobrze płatnym eksperymencie. Wizja łatwych i szybkich pieniędzy jest tak wielka, że nawet nie czyta umowy… przecież co może się stać, odpowie na kilka pytań lekarce (Agnieszka Skrzypczak) przeprowadzającej eksperyment i jego problemy będą tylko wspomnieniem.

Czy na pewno? Ile jesteśmy w stanie zrobić dla pieniędzy, a ile dla nauki? Czyje intencje są szczere, a kto tu gra nie fair? Czy zwykły eksperyment może stać się niezwykłą walką o życie? To tylko kilka pytań, które postawicie sobie po obejrzeniu tego niecodziennego spotkania bankruta z lekarką.

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (17)

 • 10,0/ 10

  Super spektakl, ciekawa zakręcona fabuła, jak zwykle ekstra gra aktorska - zwłaszcza Pana Kamila :)

  mi.....@gm...il.com / 29 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Spektakl świetny, Rewelacyjna gra aktorska. Wspaniała pani Agnieszka Skrzypczak i jak zwykle fantastyczny pan Kamil Maćkowiak. Sztuka intrygująca z zaskakującym zakończeniem. Chętnie jeszcze raz zobaczę tą sztukę i oczywiście polecam wszystkim znajomym!

  ks.....@tl...en.pl / 28 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny spektakl - jak zresztą wszystkie u Kamila Maćkowiaka :-) Gorąco polecam!

  sy.....@po...ta.onet.pl / 28 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Świetna gra aktorów, szybka akcją i aktualny temat sztuki, dający dużo do myślenia.

  ma.....@gm...il.com / 26 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Treść spektaklu przewrotna dającą do myślenia i przemyślenia oraz zastanowienia się nadtym nad czym się nie zastanawiamy i co skutkuje nie zawsze tym czym byśmy chcieliKSMILU KAMILU tak sobie pozwalam DZIALAJ TAK DALEJ łącze podziękowania za wrażenia i energetyczne pozdrowienia również dla CALEGO ZESPOLU

  ia.....@....pl / 26 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Jak zawsze najwyższy poziom.

  cr.....@gm...il.com / 26 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  REWELACJA

  do.....@tl...en.pl / 26 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Pełna profesja. Wspaniała gra aktorów. Sztuka przez DUŻE S. Polecam!

  ag.....@gm...il.com / 26 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Rewelacja

  Nm.....@in...ia.pl / 26 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Jak zawsze świetne przedstawienie, świetna gra, mistrzostwo w każdym calu!!!

  mi.....@gm...il.com / 26 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  Bez zbędnej scenografii, fantastyczna gra aktorska- fantastyczny!

  bi.....@gm...il.com / 25 czerwca 2021

 • 9,0/ 10

  W największym skrócie: bardzo mi szybko minął czas w teatrze. Czas ma to do siebie, że się dłuży przy nudzie a w ciekawych momentach życia mija bardzo szybko. Spektakl uważam za bardzo udany i ciekawy, daj do myślenia, zmienia trochę sposób myślenia o bliskich i znajomych. Na pewno mocno przemyślę zanim będę komuś życzył ucięcia rąk.... Pozdrawiam

  wo.....@....pl / 06 lipca 2021

 • 9,0/ 10

  SPEKTAKL "IDIOTA "JEST BARDZO NA TEMAT OBECNEJ SYTUACJI . UWAŻAM , ŻE KAŻDY POWINIEN GO OBEJŻEĆ, ŻEBY UŚWIADOMIĆ SOBIE JAK NIEWIELE TRZEBA , ŻEBY NASZE ŻYCIE STANĘŁ DOGÓRY NOGAMI. POZDRAWIAM I DO NASTĘPNEGO SPOTKANIA.

  wi.....@....pl / 01 lipca 2021

 • 9,0/ 10

  Spektakl doskonały takie zakresie doboru problematyki jak również gry aktorskiej.Dla mnie kolejny pozytywny przykład kapitalnej gry aktorskiej Pana Maćkowiak.W kolejnym spektaklu z jego udziałem odkrywam doskonały talent i warsztat tego aktora.Oczekuję na następne.

  w......@....pl / 25 czerwca 2021

 • 8,0/ 10

  moje skromne odczucie-może nie jest to 10 jak np. Diva,ale na pewno warto obejrzeć,Maćkowiak jak zwykle mega,a P.Agnieszka musiała się rozkręcić i poszło dobrze.temat jak zwykle u P.Kamila skłania do zadania sobie paru pytań,przeanalizowaniu swoich sytuacji ,zachowań.Polecam znajomym,ale "gęsiej skórki" u mnie zabrakło

  su.....@gm...il.com / 19 lipca 2021

 • 8,0/ 10

  Zdaję sobie sprawę, że początek spektaklu ma na celu dopiero nakreślić fabułę i nie spodziewałam się jakiś wielkich zwrotów akcji, ale w tym przypadku muszę przyznać, że początek był na tyle mało wciągający, że obawiałam się nieco co będzie dalej. Na szczęście dalsza część spektaklu była zabawna, a jednocześnie interesująca, zostawiając w głowie wiele przemyśleń. Uważam wręcz, że spektakl warto obejrzeć dwa razy - za drugim razem bardziej skupiłabym się na dodatkowych przemyśleniach :) Świetnie spędzony czas, na pewno będę polecać!:)

  j......@gm...il.com / 02 lipca 2021

 • 8,0/ 10

  Bardzo podobał mi się temat - odpowiedzialności za siebie i innych. Jednak uważam że niezbyt wnikliwie sztuka weszła w ten temat, cały czas siedziałam i zastanawiałam się kiedy się wreszcie rozkręci. Na pozostałych przedstawieniach, a widziałam prawie wszystkie, nie miałam takiego poczucia, wręcz przecz przeciwnie, bardzo mnie poruszały, każde z nich.

  ol.....@....pl / 25 czerwca 2021

Teatr Fundacji Kamila Maćkowiaka w Scenie Monopolis - Adres i dojazd

ul. Kopcińskiego 62A, Łódź

kontakt: 794 460 500

http://www.fundacjamackowiaka.org/