Spotkanie z książką - Spotkanie z książką - Spotkanie z książką -

Spotkanie z książką - "Nawet krowa czyta, a Ty?"

W programie:

- aktorzy przeczytają książek: „Mama Mu czyta” (Jujja Wieslander) i „Ja i moja siostra Klara” (Dymitr Inkiow),

- konkurs plastyczny (każde dziecko wygrywa książkę - nagrody ufundowane przez Zakamarki, Tatarak i Baśniową Kawiarenkę),

- słodki poczęstunek

„Mama Mu czyta” to kolejna historia o ciekawej świata krowie. Towarzyszy jej gderliwy i wiecznie zatroskany pan Wrona. Mama Mu ma szalone pomysły, a jej wyobraźnia jest nieograniczona. Tym razem pochłania ją bez reszty czytanie, odwiedza nawet bibliotekę. A pan Wrona zwykle sceptyczny do pomysłów Mamy Mu ulega tej fascynacji i postanawia sam napisać książkę… Smakowite dialogi, niebanalny humor i dowcipne ilustracje sprawiają, że przy tej książce bawi się cała rodzina.

„Ja i moja siostra Klara” - poznajcie się: oto Klara a oto jej brat. Zapraszamy do ich świata, w którym wszelkie scenariusze – nawet te najbardziej nieoczekiwane są możliwe.

Czy jamnik może być blondynem?

Czy można wytresować pchły?

Jak sprawdzić czy tort się zepsuł?

Śledząc perypetie tych przesympatycznych dzieciaków czytelnik świetnie się bawi, chociaż bohaterom wcale nie jest do śmiechu.

„Ja i moja siostra Klara” znalazła się na „Złotej liście” książek polecanych przez fundację ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom.

Teatr Baśniowa Kawiarenka - Adres i dojazd

Narutowicza 79C
90-138 Łódź

http://www.basniowakawiarenka.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.