BB | Małe RPS - zdjęcie BB | Małe RPS - zdjęcie BB | Małe RPS - zdjęcie

BB | Małe RPS

Niezwykłe i interaktywne taneczno-muzyczne przeżycie dla najmłodszych. W tym magicznym widowisku wypełnionym muzyką i zainspirowanym występami klaunów, tancerze i muzycy improwizują i przechadzają się przed widownią. Turlają się, ślizgają i otaczają uczestników muzyką. Wspólna improwizacja czerpie inspiracje z ruchów i dźwięków dostarczanych przez małych widzów. Poruszający i jedyny w swoim rodzaju dialog między aktorami a dziećmi - małymi i dużymi - toczy się na oczach gości.

Zwiastuny

Realizacja

Wonderland Collectief (Holandia)

Reżyseria: Makiko Ito

Taniec: Raoul Germano, Makiko Ito

Muzyka: Felicity Provan (trąbka, głos), Nina Hitz (wiolonczela)

Makiko Ito - to choreografka i tancerka z Japonii. Razem z Wonderland Collective tworzy interaktywne występny skierowane do dzieci. Współpracuje z muzykami, którzy odgrywają kluczową rolę w nawiązywaniu interakcji z widownią. Spektakle Wonderland Collective są oparte na specjalnej technice improwizacyjnej, dzięki której każdy z nich jest wyjątkowy. Pięknem i siłą Makiko Ito jest jej głębokie porozumienie z dziećmi, które są nią oczarowane i uwielbiają jej widowiska.

Wonderland Collectief - to kolektyw muzyków i tancerzy, którego dyrektorem kreatywnym jest Makiko Ito, choreografka i tancerka z Japonii. Razem z Wonderland Collective tworzy interaktywne występy skierowane do dzieci.

Międzynarodowy Festiwal Teatralny Retroperspektywy 2019 - Adres i dojazd

Fabryka Sztuki w Łodzi
ul. Tymienieckiego 3
90-365 Łódź

http://www.retroperspektywy.com

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.