Stratosferyczna moda na różne okazje, czyli kosmiczny dress code / warsztat rodzinny (4+) - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

Stratosferyczna moda na różne okazje, czyli kosmiczny dress code / warsztat rodzinny (4+)

Przygotujcie się do naszej międzyplanetarnej misji kulturalnej! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uruchomić swoje silniki wyobraźni i mocy twórczej, aby pokazać, jak nowe pokolenie poszukiwaczy przygód chce wyruszyć na podbój (lub oswajanie) wszechświata. Uwaga, w planach skafandry, strojenie się i techniczne rozpracowanie ekwipunku astronauty.

Inżynierowe NASA twierdzą, że „Projektowanie skafandra przypomina modelowanie statku kosmicznego. Problem polega na tym, że ten statek musi być bardzo mały, elastyczny i mieć zawsze sprawną toaletę…”. Gwarantujemy, że nasze skafandry nie będą kosztować 15 milionów dolarów, a na turystykę kosmiczną nie będziecie potrzebować zasobów Jeffa Bezosa. Obiecujemy refleksję nad tym, co robić, by nie produkować kolejnych bilionów ton kosmicznych śmieci.

________________________________________________________________________________________________

Prowadzenie:

JOLA KRÓLICKA

artystka plastyk. Prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży w Poleskim Ośrodku Sztuki w Łodzi. Jako ilustratorka współtworzy program TVP „Supełkowe ABC“, skierowany do dzieci niedosłyszących. Twórczyni scenografii w spektaklach Teatru CHOREA: „Żarty teatralne”, „Rój. Sekretne życie społeczne”, „Miasto“.

Czas trwania: 60 minut

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Byłyśmy z córką zachwycone!

    za.....@....pl / 02 października 2021

Festiwal Książki Obrazkowej KROPKA+KRESKA - Adres i dojazd

http://festiwalkropkaikreska.com/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.