Nie z tej Ziemi: Asi Mina i Kwartet SONOS / koncert finałowy Festiwalu dla całych rodzin - zdjęcie

Nie z tej Ziemi: Asi Mina i Kwartet SONOS / koncert finałowy Festiwalu dla całych rodzin

SONOS leci w KOSMOS a za sterami ASI MINA.

To oznacza, że zapraszamy Was wszystkich: małych i dużych, na koncert w trakcie którego usłyszycie fragmenty znanych utworów z równie znanych filmów science-fiction w nowych aranżacjach. Będzie muzyka, opowieści, zagadki, obrazy – wszystko to, co pomoże nam oderwać się od planety Ziemi i polecieć bardzo wysokooooo, aby spotkać obce cywilizacje w odległych galaktykach.

Wędrówki i walki wśród gwiazd czyli Star Trek i Star Wars, Grawitacja, Avengers i Superman z planety Krypton, to tylko niektóre z tytułów, których motywy muzyczne usłyszymy podczas koncertu finałowego Festiwalu Książki Obrazkowej KROPKA+KRESKA. Pojawią się też inne konteksty, bo jak przy kosmiczno-dźwiękowej okazji nie zaśpiewać piosenki Gwiezdnego Chłopca o historii Majora Toma?

Nie chcemy Wam wszystkiego zdradzać, przecież KOSMOS to ciągle wielka tajemnica i właśnie dlatego tak nas wszystkich fascynuje.

Lećmy!

____________________________________________________________________

Kwartet/Załoga w składzie:

Małgorzata Hlawsa - flet

Marta Huget-Skiba - skrzypce

Anna Grzybała - altówka

Joanna Urbańska-Mikszta – wiolonczela

Ola Skiba – wokal

Kapitanka tego statku kosmicznego:

Asi Mina aka Joanna Bronisławska

artystka, muzyk, pedagog, animatorka kultury, aktywistka. Urodziła się w 1975 roku w Katowicach gdzie mieszka i pracuje. Artystka związana z wytwórnią niezależną mik.musik.! Członkini zespołów Mołr Drammaz i The Complainer, które współtworzyła z bratem Wojciechem Kucharczykiem. Solowo zadebiutowała w 2006 roku płytą „Wszystko mam!Tylko gdzie?”. Na koncie ma wiele koncertów i akcji artystycznych w kraju i za granica (m.in. OFF Festival Katowice, Opener Festival Gdynia, Ars Cameralis Katowice, Nowa Muzyka Katowice, Malta Festival Poznań, Unsound Festival Kraków, c-side Festival Izrael, SKIF San Petersburg, Subtropic Festival Miami, Puls Londyn). Od ponad 20 lat zajmuje się pozasystemową edukacją muzyczną. Prowadzi liczne autorskie warsztaty muzyczne. Lubi ludzi. Ciągle gdzieś biegnie. Dużo rozmyśla.

www.facebook.com/AsiMinaaa

SONOS KWARTET

to cztery osobowości, cztery różne instrumenty i temperamenty. W zespole flet swoim brzmieniem poszerza możliwości sonorystyczne grupy instrumentów smyczkowych. A grupa ta jest wyjątkowa - to trzon, znanej w Polsce i w Europie, Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy AUKSO.

http://kwartetsonos.com/

CENA BILETU: 10 zł od każdej osoby

Czas trwania: 60 minut

Festiwal Książki Obrazkowej KROPKA+KRESKA - Adres i dojazd

http://festiwalkropkaikreska.com/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.