Międzyplanetarna przygoda, czyli kosmiczna nocowanka w Fabryce Sztuki / nocne spotkanie z przygodą i filmem s-f (7+) - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

Międzyplanetarna przygoda, czyli kosmiczna nocowanka w Fabryce Sztuki / nocne spotkanie z przygodą i filmem s-f (7+)

2 października (sobota) godz. 21.00 / Fabryka Sztuki (ul. Tymienieckiego 3)

Nocowanka potrwa do 3 października (niedziela) do godz. 9.30 i zakończy się wspólnym śniadaniem.

Wiek uczestników: 7+ (w gotowości do samodzielności)

Prowadzenie i animacja: Joanna Filarska i Wiktor Moraczewski

Jeśli Twoje dziecko ma w planach międzyplanetarny lot kosmiczny – zapraszamy na sprawdzanie gotowości do wypuszczenia go poza swoją orbitę! Poszukujemy chętne, gotowe do samodzielności dzieciaki, które chcą zmienić swój domowy miniwszechświat na tajemniczą noc w Fabryce Sztuki! Czeka Was pełne przygód nocowanie w Fabryce Sztuki z pokazem kosmicznego filmu „NASZA”.

Prosimy zabrać ekwipunek astronauty, czyli: własny śpiwór, piżamę, szczoteczkę do zębów i ulubionego pluszaka.

„NASZA – misja na Marsa” to filmowa relacja z podróży międzyplanetarnej rakietą Ziemny Orzech 1. Od startu aż po lądowanie na Marsie będziecie mogli śledzić przygody astronautów: Pata, Szona i Brokumiła. Celem pierwszej wyprawy jest zbadanie terenu i nawiązanie kontaktu z Marsjanami. Leć na Marsa razem z nami!

„NASZA – misja na Marsa” to 5-odcinkowy familijny serial przygodowy. Produkcji serialu towarzyszyły akcje twórcze „How to NASZA – Misja na Marsa” dla rodzin.

NASZA to program przygotowujący do osiedlenia ludzi na planecie Mars. Trzeba ratować Ziemię! Nasza planeta Ziemia ma kłopoty z klimatem. Człowiek wyprodukował całą masę trujących samochodów i plastiku, spala węgiel i wycina lasy. Żeby pomóc planecie, trzeba zostawić ją w spokoju! NASZA to pionierski program dzieci-naukowców, który ma przygotować planetę Mars do zamieszkania. Cała Polska poleci na Marsa i zacznie życie od początku, na nowo, lepiej i mądrzej. Oferujemy nieodpłatny kurs przygotowujący do mieszkania poza Ziemią, kurs języka marsjańskiego i trening survivalu międzyplanetarnego.

CENA BILETU: 50 zł od każdej osoby

Czas trwania: 750 minut
Źródło zdjęcia: fot. Marcin Polak

Realizacja

REŻYSERIA: Michał Lipka, Patryk Zakrocki/ SCENARIUSZ: Patryk Zakrocki

SCENOGRAFIA: Aleksandra Lipka/ MUZYKA: Patryk Zakrocki

PRODUKCJA: Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Głos opowiadaczki był iście galaktyczny i wciągał s przestrzenie kosmiczne od pierwszych słów, a światło i oprawa dźwiękowa tworzyły idealne tło i nastrój opowieści. Cudowne przeżycie. Polecam wszystkim

    da.....@gm...il.com / 13 października 2021

Festiwal Książki Obrazkowej KROPKA+KRESKA - Adres i dojazd

http://festiwalkropkaikreska.com/

Kup bilet