Królowa Śniegu + MIKOŁAJ - zdjęcie Królowa Śniegu + MIKOŁAJ - zdjęcie Królowa Śniegu + MIKOŁAJ - zdjęcie Królowa Śniegu + MIKOŁAJ - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

8,0 / 10

Królowa Śniegu + MIKOŁAJ

Spektakl dla dzieci od 3 lat.

Gdzie jest Kaj? Zaginął chłopiec - dobry, miły kolega z sąsiedztwa. Ktoś widział go beztrosko bawiącego sie na śniegu, ktoś inny w saniach nieznajomej o lodowato zimnym, nieprzystępnym spojrzeniu. Może to ona uprowadziła go w nieznanym kierunku?

Gerda, nie mogąc pogodzić się ze stratą najbliższego przyjaciela, postanawia odnaleźć Kaja za wszelką cenę. Jeszcze nie wie, że poszukiwanie to przemieni się w długą, wyczerpującą wędrówkę podczas której pozna co to radość i cierpienie, nadzieja i tęsknota. W przygodach tych wesprą ją nowopoznani, życzliwi przyjaciele: Wydra, Wrona i Renifer. Dzięki ich pomocy odnajdzie zaginionego chłopca, czy zdoła jednak stopić lód jego zmrożonego złym czarem serca?

Nowa, pobudzająca wyobraźnię adaptacja klasycznej opowieści Andersena wprowadza dzieci w baśniowy świat księżniczek i rozbójników, zwierząt przemawiających ludzkim głosem.

To wzruszająca ale i zabawna historia o nieustającej walce dobra ze złem, o sile przyjaźni, wierności i poświęcenia.

To przedstawienie o barwnej formie i szlachetnej wymowie przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszym widzu.

Bilety nienumerowane są to bilety bez przypisanego konkretnego miejsca siedzącego. Należy zająć miejsce wskazane przez obsługę widowni.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie ze św. Mikołajem, który złoży dzieciom wizytę w finale naszych grudniowych przedstawień!

Przy akompaniamencie świątecznej muzyki, wśród padających płatków śniegu Mikołaj opowie dzieciom o tradycjach świąt i – po zabawnym teście – wręczy wyczekiwane prezenty! W rozdawaniu paczek pomogą ulubieni bohaterowie z przedstawienia, z którymi będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

WAŻNE: Podpisane prezenty (imię i nazwisko dziecka/ nazwa i adres szkoły, data i godzina spektaklu) będą przyjmowane w kasie na kilka dni przed planowanym wydarzeniem lub w dniu spektaklu, najpóźniej na 15 minut przed jego rozpoczęciem. Teatr zapewnia słodki symboliczny poczęstunek (lukrowane pierniczki w świątecznych wzorach) dla dzieci, który opiekunowie nie zdecydują się na dostarczenie paczek. W pierwszej kolejności do Mikołaja podchodzą widzowie, którzy będą częstowali się słodkościami (prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka/ nazwy szkoły w kasie), paczki zostaną wręczone dopiero po ich przejściu do foyer.

Czas trwania: 65 min. spektakl + rozdawanie paczek.

Spektakle ze spotkaniem z Mikołajem stały się już w naszym Teatrze tradycją - z uwagi na bardzo duże zainteresowanie wydarzeniem oraz ograniczoną ilość miejsc na widowni sugerujemy dokonanie rezerwacji lub zakup biletów z możliwie jak największym wyprzedzeniem.

Czas trwania: 95 minut

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Panie z obsługi bardzo miłe. Ogólna atmosfera bardzo przyjazdna. Przedstawienie super. Córka bardzo zadowolona. Aż chce się wracać.

  ma.....@gm...il.com / 06 grudnia 2021

 • 9,0/ 10

  Świetne kostiumy, znakomita gra aktorska. Odpowiedzi na reakakcje z dziecięce j części publiczności. Super efekty. Dzieci wpatrzone jak w obrazek :)

  kk.....@gm...il.com / 06 grudnia 2021

 • 3,0/ 10

  Część z Mikołajem zabawna i na wysokim poziomie, natomiast sam spektakl „Królowa Śniegu” jest bezsensownym, nieciekawym, żenującym chaosem. Postać Gerdy ratuje sytuacje.

  mo.....@gm...il.com / 05 grudnia 2021

Teatr Współczesny w Krakowie - Adres i dojazd

Starowiślna 21, II piętro
31-038 Kraków

http://www.teatrkrakow.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.