Warsztaty tworzenia lalek - gościnnie Teatr Marka Żyły - zdjęcie Warsztaty tworzenia lalek - gościnnie Teatr Marka Żyły - zdjęcie Warsztaty tworzenia lalek - gościnnie Teatr Marka Żyły - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

10.0 / 10

Warsztaty tworzenia lalek - gościnnie Teatr Marka Żyły

Warsztaty tworzenia lalek dla dzieci przygotowane są przez Teatr Lalek Marka Żyły w Teatrze Szczęście.

Lalka nie jest pięknym przedmiotem i ciekawym rekwizytem. Ma swoją historię, osobowość i wyjątkowe cechy charakteru, o czym przekonają się uczestnicy tych zajęć. Warsztaty lalkarskie Marka Żyły to wspaniała okazja, by stworzyć własną lalkę i nauczyć się ją animować. Dzięki twórczemu charakterowi zajęć dzieci rozwijają swoją wyobraźnię i zdobywają nowe umiejętności, świetnie się przy tym bawiąc.

Warsztaty prowadzi Marek Żyła, założyciel tworzonego z pasją Teatru Lalek.

Koszt: 30 zł za jedną wykonaną na warsztatach lalkę, a przy tworzeniu lalki może brać udział cała rodzina.

Warsztaty dla dzieci od 4 lat.

Obsada

Marek Żyła

Opinie naszych widzów (1)

  • 10.0/ 10

    Warsztaty cudowne! Dzieci (5 i 6lat) zachwycone do tego stopnia, że powiedziały ,że chciałyby codziennie przychodzić na warsztaty, nie możemy się doczekać kolejnych warsztatów, na których na pewno zrobimy więcej niż jedną marionetkę, dzieci siedzą i projektują kolejne marionetki, chcą mieć całą kolekcję. Bardzo polecamy!

    as.....@po...ta.onet.pl / 18 March 2018

Teatr Szczęście

Pomysłodawcą i twórcą Teatru Szczęście jest Andrzej Talkowski - komik, magik, klaun, mim, kabareciarz, jeden z artystów Piwnicy pod Baranami.

Teatr Szczęście powstał jako instytucja łącząca teatr z tym, co najlepsze w kabarecie, stand-upie, klaunadzie, improwizacji i w szeroko rozumianym komizmie. Na naszych deskach występują najbardziej utytułowani krakowscy komicy, którzy w swoich autorskich spektaklach pokazują najzabawniejsze oblicze teatru i najbardziej artystycznie wysmakowane oblicze komizmu. Naszym celem jest jedno: wywoływanie uśmiechu jako widocznej oznaki szczęścia. Rozdajemy uśmiechy w każdych ilościach, widzowie Teatru Szczęście roznoszą je po mieście, przynoszą do domów i budują tzw. szczęście ogólne. To samo, którego nie dają pieniądze, którego się nie ma w kartach, gdy ma się w miłości, które zawsze ma głupi i którego na szczęście ma się więcej niż rozumu.

Adres i dojazd

ul. Karmelicka 3
31-133 Kraków

http://www.teatrszczescie.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.3
Średnia ocena
Dzieci bawiły się świetnie!!
- Ewelina

Jutro / 15:15

Jutro / 11:00

Gatunek: Dla dzieci
8.8
Średnia ocena
Fascynujące jak wiele treści można przekazać bez słów
- Mesalina

22.08 / 20:00

23.08 / 20:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Pantomima
9.4
Średnia ocena
Taki występ domaga się rozgłosu na największy możliwie obszar kuli ziemskiej! Takiego talentu schowanego, nie spotyka się na co dzień!
- Anna

Jutro / 19:00

Gatunek: Muzyczny

Inne wydarzenia w tej instytucji:

9.3
Średnia ocena
Spektakl prześmieszny. Genialny kontakt z publicznością, masa inteligentnych, niewulgarnych żartów. Polecam
- Radosław

22.09 / 18:00

22.09 / 20:00

Gatunek: Kabaret
Kup bilet