Spektakl bardzo dobry - zdjęcie Spektakl bardzo dobry - zdjęcie Spektakl bardzo dobry - zdjęcie Spektakl bardzo dobry - zdjęcie Spektakl bardzo dobry - zdjęcie

Średnia ocena

45 oddanych głosów

7.9 / 10

Spektakl bardzo dobry

Pradziadek Andrzeja Talkowskiego miał malutki objazdowy cyrk, w którym występowali: sztukmistrz, siłacz, połykacz ognia, akrobata i krasomówca. Opowieści Pradziadka o tych oryginalnych artystach, były inspiracją dla powstania spektaklu. „Spektakl bardzo dobry” powstał więc z zabawy w magika, z zabawy w bycie fakirem, klaunem, żonglerem, konferansjerem czy tancerką. W tym spektaklu jeden numer bardzo dobry goni kolejny (również bardzo dobry!). A cała ta zabawa w cyrk pradziadka prowadzi do spektakularnego finału. Drogi Widzu, jeśli chcesz oderwać myśli od szarości ulicy, przyjdź na barwny spektakl Kabaretu Kuzyni.

Kto?

Kabaretowa rodzina – Aneta, Andrzej i Aleksander Talkowscy. Wszyscy Bardzo Dobrzy!

Spektakl zdobył mnóstwo nagród na wielu festiwalach sztuki komediowej, m.in. Grand Prix PAKA i Grand Prix Festiwalu Sztuki Estradowej organizowanym przez ZASP. Nagrody te przyznawali m.in. Stanisław Tym, Wojciech Młynarski, Andrzej Poniedzielski, Jerzy Kryszak i Jacek Fedorowicz, Autor spektaklu Andrzej Talkowski otrzymał od Związku Artystów Scen Polskich tytuł Mistrza Sztuki Kabaretowej.

Premiera kwiecień 2000.

* W Teatrze Szczęście wszystkie bilety są normalne. Szanowny Widzu, sam możesz wybrać, w jakiej cenie chcesz kupić bilet. Jeśli chcesz kupić bilet normalny za 30 zł, to kupuj za 30. Jeśli chcesz kupić normalny za 70 zł, to kupuj za 70. Płać ile chcesz, sam wiesz najlepiej, ile warta jest dla Ciebie normalność!

Wszystkich widzów, którzy chcieliby zapłacić za bilet jeszcze więcej, prosimy o bezpośredni kontakt z teatrem:)

Czas trwania: 70 minut

Realizacja

Autor: Andrzej Talkowski

Reżyseria: Andrzej Talkowski

Opinie naszych widzów (26)

 • 10.0/ 10

  Spektakl był fantastyczny!!!! Zaskakujący i pełen niespodzianek:))))

  ag.....@....pl / 08 April 2018

 • 10.0/ 10

  Bezpretensjonalna, czysta rozrywka. Przesympatyczni wykonawcy. Rzadko się to spotyka. Ubawiłam się po pachy.

  al.....@....pl / 05 February 2018

 • 10.0/ 10

  Ocena bardzo dobra - polecam.

  je.....@gm...il.com / 30 January 2018

 • 10.0/ 10

  Miła chwila oderwania się od rzeczywistości, świetna zabawa.

  sk.....@gm...il.com / 21 January 2018

 • 10.0/ 10

  Rewelacja i już !!!

  ms.....@cy...kr.edu.pl / 06 December 2017

Teatr Szczęście

Pomysłodawcą i twórcą Teatru Szczęście jest Andrzej Talkowski - komik, magik, klaun, mim, kabareciarz, jeden z artystów Piwnicy pod Baranami.

Teatr Szczęście powstał jako instytucja łącząca teatr z tym, co najlepsze w kabarecie, stand-upie, klaunadzie, improwizacji i w szeroko rozumianym komizmie. Na naszych deskach występują najbardziej utytułowani krakowscy komicy, którzy w swoich autorskich spektaklach pokazują najzabawniejsze oblicze teatru i najbardziej artystycznie wysmakowane oblicze komizmu. Naszym celem jest jedno: wywoływanie uśmiechu jako widocznej oznaki szczęścia. Rozdajemy uśmiechy w każdych ilościach, widzowie Teatru Szczęście roznoszą je po mieście, przynoszą do domów i budują tzw. szczęście ogólne. To samo, którego nie dają pieniądze, którego się nie ma w kartach, gdy ma się w miłości, które zawsze ma głupi i którego na szczęście ma się więcej niż rozumu.

Adres i dojazd

ul. Karmelicka 3
31-133 Kraków

http://www.teatrszczescie.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.3
Średnia ocena
Dzieci bawiły się świetnie!!
- Ewelina

Jutro / 15:15

Jutro / 11:00

Gatunek: Dla dzieci
9.3
Średnia ocena
Spektakl prześmieszny. Genialny kontakt z publicznością, masa inteligentnych, niewulgarnych żartów. Polecam
- Radosław

22.09 / 20:00

22.09 / 18:00

Gatunek: Kabaret
9.4
Średnia ocena
Taki występ domaga się rozgłosu na największy możliwie obszar kuli ziemskiej! Takiego talentu schowanego, nie spotyka się na co dzień!
- Anna

Jutro / 19:00

Gatunek: Muzyczny
Kup bilet