Przygody Pinokia - zdjęcie

Średnia ocena

8 oddanych głosów

9,2 / 10

Przygody Pinokia

Dobrze znana wszystkim opowieść o niesfornym Pinokiu w nowej odsłonie. Główny bohater to drewniany pajacyk, który niespodziewanie ożył, jednakże od pierwszych chwil powołania do życia jest krnąbrnym, leniwym i nieposłusznym dzieckiem. Sprawia ojcu wiele zmartwień. Ponosi za to jednak kary. Ostatecznie zaczyna rozumieć, jakim był egoistą i kto naprawdę jest mu życzliwy. Widzowie przeżyją wraz z Pinokiem niezapomnianą, ale także pouczającą przygodę. Dowiedzą się do czego prowadzi naiwność, dlaczego nie warto kłamać i czyich porad najlepiej słuchać.

Czas trwania: 60 min

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Wybraliśmy się z dwuletnią córką, oglądała z zaciekawieniem. Gdy spektakl się skończył i zaczęliśmy wstawać z krzeseł rozplakała się. Więc oceniam jako pozytyw:)

  bo.....@....pl / 27 maja 2019

 • 10,0/ 10

  Super spektakl! Bylam z 3 latkiem i 6 latkiem. Bardzo im sie podobalo

  k......@ho...il.com / 29 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Przedstawienie Przygody Pinokia bardzo mi się podobało było pouczające i bardzo podobało mi się że dzieci uczestniczą w przedstawieniu a nie siedzą tylko na widowni. Bardzo polecam wszystkim takie przedstawienia są bardzo dobre i pozytywnie wpływają na rozwój dziecka. Dziękuję polecam. Elżbieta

  do.....@in...ia.pl / 29 kwietnia 2019

 • 9,0/ 10

  Sztuka świetna, jak każda w Teatrze Szczęscie! Dobrze zagrana, dzieci cały czas zainteresowane i oczywiście z morałem... nie tylko dla najmlodszych. Jedyne czego mi brakowało, to że mogłoby być wiecej interakcji aktorów z dziećmi - co oczywiście w żaden sposób nie obniża walorów przedstawienia, ale byłoby jeszcze fajniej :)

  ma.....@....pl / 09 maja 2019

Teatr Szczęście

Pomysłodawcą i twórcą Teatru Szczęście jest Andrzej Talkowski - komik, magik, klaun, mim, kabareciarz, jeden z artystów Piwnicy pod Baranami.

Teatr Szczęście powstał jako instytucja łącząca teatr z tym, co najlepsze w kabarecie, stand-upie, klaunadzie, improwizacji i w szeroko rozumianym komizmie. Na naszych deskach występują najbardziej utytułowani krakowscy komicy, którzy w swoich autorskich spektaklach pokazują najzabawniejsze oblicze teatru i najbardziej artystycznie wysmakowane oblicze komizmu. Naszym celem jest jedno: wywoływanie uśmiechu jako widocznej oznaki szczęścia. Rozdajemy uśmiechy w każdych ilościach, widzowie Teatru Szczęście roznoszą je po mieście, przynoszą do domów i budują tzw. szczęście ogólne. To samo, którego nie dają pieniądze, którego się nie ma w kartach, gdy ma się w miłości, które zawsze ma głupi i którego na szczęście ma się więcej niż rozumu.

Adres i dojazd

ul. Karmelicka 3
31-133 Kraków

http://www.teatrszczescie.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,5
Średnia ocena
Znakomici młodzi wykonawcy
- Edmund

27.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Muzyczny
9,3
Średnia ocena
Rewelacja! Pośmiały się dzieci i dorośli. Pan grający smoka powinien dostać Oscara
- Magdalena

29.06 / 11:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
9,3
Średnia ocena
Dzieci bawiły się świetnie!!
- Ewelina

22.06 / 13:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci

Inne wydarzenia w tej instytucji:

9,1
Średnia ocena
MAGIA, MAGIA I JESZCZE RAZ MAGIA!!! Miejsce stworzone przez ludzi z pasją - wielką miłością do teatru
- Joanna

22.06 / 18:00

+ inne terminy

Gatunek: Koncert
8,0
Średnia ocena
Fascynujące przedstawienie i wielki kunszt aktorskiej improwizacji. Polecam wszystkim bez ograniczeń wiekowych
- Barbara

18.06 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Kabaret
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.