#Osiecka - zdjęcie

Średnia ocena

12 oddanych głosów

9,2 / 10

#Osiecka

Na scenariusz spektaklu składają się piosenki, fragmenty dramatów i prozy Agnieszki Osieckiej. Na scenie jest Ona, On i zespół muzyczny.

Twórcy zabierają widza w emocjonalną, zaskakującą podróż poprzez uczucia, charaktery, tęsknoty i marzenia. Jest opowieść o młodej artystce, której marzenia zderzają się z brutalną rzeczywistością.

Całość powoduje refleksję, że mężczyźni i kobiety patrzą na świat w sposób tak odmienny, że nigdy nie będą w stanie całkowicie się poznać i zrozumieć. I z tego powodu trzeba wielkiej pracy, by dwójka ludzi mogła zbudować trwałą relację.

reżyseria Łukasz Fijał

Obsada

Obsada:

Kamila Bestry

Aleksander Talkowski

Dominik Kwaśniewski- fortepian

Grzegorz Kosowski- gitara

Artur Pałusz- perkusja

Opinie naszych widzów (9)

 • 10,0/ 10

  Fantastyczna atmosfera, spektakl bawi i wzrusza.

  bw.....@gm...il.com / 30 grudnia 2020

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobry scenariusz, dowcipnie , świetnie zgrany, Muzyka na bardzo dobrym poziomie.

  ha.....@co...sa.pl / 30 grudnia 2020

 • 10,0/ 10

  Dobry pomysł, dobra reżyseria, świetne aktorstwo , no i piękne ponadczasowe teksty Osieckiej w dobrej a nawet bardzo dobrej interpretacji 🙂 Gorąco polecam! Brawo! 👏👏👏

  i......@gm...il.com / 28 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Znakomity wybór tekstów, świetne, profesjonalne wykonanie! Miło, że taki teatr znajduje się w naszym mieście - i utrzymuje się z własnych środków.

  a_.....@po...ta.onet.pl / 28 grudnia 2019

 • 9,0/ 10

  Spektakl pozostaje w widzu jeszcze na długo po jego zakończeniu. Kamila Bestry i Aleksander Talkowski swoją kameleonową grą poruszają uczucia widza. Dodatkowo klimatu przedstawieniu dodaje sam teatr, który jest jak Osiecka... niepasujący do współczesnego świata...

  bc.....@....pl / 29 grudnia 2019

 • 9,0/ 10

  Bardzo świeże spojrzenie dużo młodzieńczego entuzjazmu dziewczyna nawet w typie Osieckiej

  ba.....@....pl / 29 grudnia 2019

 • 9,0/ 10

  Polecam!

  i......@gm...il.com / 28 grudnia 2019

 • 9,0/ 10

  Bardzo ciekawy i świetnie wykonany spektakl, rewelacyjna gra p. Aleksandra. Zabrakło największych hitów p. Osieckiej, jak chociażby „Niech żyje bal”. Odbiór sztuki utrudniała widownia, która biła brawo po niemal każdej scenie, bardzo nas rozpraszając.

  ba.....@gm...il.com / 28 grudnia 2019

 • 5,0/ 10

  Miło spędzony czas, jednak ani nie śmiałam się do rozpuku, ani nie zostałam skłoniona do głebszych refleksji. Połączenie tekstów Osieckiej ze sporą dawką komizmu bardzo trafne, ale zabrakło mniej znanych piosenek - spektakle o AO i koncerty z jej utworami są teraz dosyć częste (chwała!), ale jednocześnie podwyższa to poprzeczkę dla każdego, kto chce się z jej twórczością zmierzyć. Na wspomnienie zasługuje atmosfera teatru (trochę STS-owska!): scena mieści się w kamienicy, widownia jest kameralna, po przedstawieniu można spotkać się z twórcami i aktorami - co jest ciekawym doświadczeniem (w Gdyni niemożliwym). Spędziłam w Teatrze Szczęście na "Osieckiej" (mon amour) z przyjaciółką ostatni wieczór 34. roku życia, więc summa summarum - in plus!

  na.....@gm...il.com / 09 stycznia 2020

Teatr Szczęście - Adres i dojazd

ul. Karmelicka 3
31-133 Kraków

http://www.teatrszczescie.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.