Średnia ocena

2 oddane głosy

9.5 / 10

"Niesamowite przygody Rycerza Janka" - Teatr Lalek Marka Żyły

Rycerz Janek herbu Kasztanek to bardzo sympatyczny gość! Pragnie być najlepszym rycerzem, o którym słyszał świat. Przeżywa niesamowite przygody, z których co prawda zawsze wychodzi obronną ręką tylko, że... nie do końca tak jak się tego spodziewaliśmy...

Obsada

Marek Żyła

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Marek Żyła

Opinie naszych widzów (2)

  • 10.0/ 10

    Spektakl cudowny, zarówno moje dzieci (5 i 6 lat), jak i ja bawiliśmy się świetnie; dzieci już nie mogą doczekać się kolejnego spektaklu, a syn wprost zakochał się w marionetkach Pana Żyły! Bardzo polecam!

    as.....@po...ta.onet.pl / 19 February 2018

  • 9.0/ 10

    Marek Żyła sam przygotowuje lalki, tworzy muzykę, gra, zabawia -- nie zaniedbuje interakcji z dziećmi. Przypomina, że teatr to jest coś, co może najmłodszym dać o wiele więcej frajdy niż bajka w telewizji. Znakomicie skrojona czasowo zabawa dla dużych i małych.

    k......@....pl / 19 February 2018

Teatr Szczęście

Pomysłodawcą i twórcą Teatru Szczęście jest Andrzej Talkowski - komik, magik, klaun, mim, kabareciarz, jeden z artystów Piwnicy pod Baranami.

Teatr Szczęście powstał jako instytucja łącząca teatr z tym, co najlepsze w kabarecie, stand-upie, klaunadzie, improwizacji i w szeroko rozumianym komizmie. Na naszych deskach występują najbardziej utytułowani krakowscy komicy, którzy w swoich autorskich spektaklach pokazują najzabawniejsze oblicze teatru i najbardziej artystycznie wysmakowane oblicze komizmu. Naszym celem jest jedno: wywoływanie uśmiechu jako widocznej oznaki szczęścia. Rozdajemy uśmiechy w każdych ilościach, widzowie Teatru Szczęście roznoszą je po mieście, przynoszą do domów i budują tzw. szczęście ogólne. To samo, którego nie dają pieniądze, którego się nie ma w kartach, gdy ma się w miłości, które zawsze ma głupi i którego na szczęście ma się więcej niż rozumu.

Adres i dojazd

ul. Karmelicka 3
31-133 Kraków

http://www.teatrszczescie.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.3
Średnia ocena
Dzieci bawiły się świetnie!!
- Ewelina

Jutro / 15:15

Jutro / 11:00

Gatunek: Dla dzieci
9.3
Średnia ocena
Spektakl prześmieszny. Genialny kontakt z publicznością, masa inteligentnych, niewulgarnych żartów. Polecam
- Radosław

22.09 / 20:00

22.09 / 18:00

Gatunek: Kabaret
8.8
Średnia ocena
Fascynujące jak wiele treści można przekazać bez słów
- Mesalina

22.08 / 20:00

23.08 / 20:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Pantomima
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.