Czterdzieści i cztery - zdjęcie Czterdzieści i cztery - zdjęcie Czterdzieści i cztery - zdjęcie

Średnia ocena

11 oddanych głosów

8,6 / 10

Czterdzieści i cztery

Pierwsza w historii polskiego teatru klaunada dla dorosłych.

„Czterdzieści i cztery” to monodram – wyznanie człowieka, który w swoje 44 urodziny zauważa podczas golenia, że ma twarz klauna, patrzy w głąb siebie i odkrywa, że naturalnym stanem człowieka jest stan szczęścia. Widzowie nie są angażowani do działań scenicznych, siedzą wygodnie i czują się uszczęśliwieni. Sprawianie uszczęśliwienia właśnie jest celem artystycznym Talkowskiego. Według niego klaun nie posiada żadnych potrzeb, poza jedną – byciem szczęśliwym i życiem w taki sposób, aby każdy mógł odczuwać swój naturalny stan szczęścia.

Spektakl dla widzów od lat siedmiu.

* W Teatrze Szczęście wszystkie bilety są w cenie normalnej. Bilety na spektakl "Czterdzieści i cztery" są w cenie 30 i 50 zł. Szanowny Widzu, możesz sobie wybrać, w jakiej cenie chcesz kupić bilet. Jeśli chcesz kupić bilet normalny za 30 zł, to kupuj za 30. Jeśli chcesz kupić normalny za 50 zł, to kupuj za 50. Płać ile chcesz, sam wiesz najlepiej, ile warta jest dla Ciebie normalność :)

Czas trwania: 70 minut

Obsada

Andrzej Talkowski

Realizacja

Autor: Andrzej Talkowski

Reżyseria: Andrzej Talkowski

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Bardzo duzo daje do myslenia, wspanialy spektakl.

  di.....@gm...il.com / 16 października 2017

 • 10,0/ 10

  Spektakl genialny! Niespotykany, zadziwiający! Ponadgatunkowy.. Trudno mi go porównywać z "podobnymi" (zupełnie nie podobnymi). PRAWDZIWY! Bardzo polecam! Jest jak łyk świeżego powietrza!

  wa.....@....pl / 06 maja 2017

 • 9,0/ 10

  Bardzo pozytywny spektakl, przyjemna kameralna atmosfera tworząca charakterystyczny, niepowtarzalny klimat

  ju.....@gm...il.com / 12 listopada 2017

 • 8,0/ 10

  Byłam pierwszy raz na takim spektaklu,nietuzinkowy i serdecznie polecam. Rodzinny ,ciepły ,niepowtarzalny klimat.Pan Andrzej Talkowski bardzo uzdolniony,wszechstronny aktor.Jest zaangażowany w w swoją rolę.Potrafi widza zainteresować i nie znudzić.TEKSTY DO PRZEMYŚLEŃ!KAPITALNE.!JESZCZE RAZ POLECAM

  go.....@....pl / 18 listopada 2018

 • 1,0/ 10

  Byłyśmy we dwie i obie już po 20minutach miałyśmy ochotę wyjść, ale było tak mało ludzi na widowni, że nie chciałyśmy sprawić przykrości głównemu aktorowi (to był monodram). Poszłyśmy na spektakl, żeby się odprężyć, ale poziom był tak żenująco niski, że nie było możliwości się pośmiać, wyszłyśmy po 50min. Jestem bardzo zaskoczona, bo opinie w internecie były rewelacyjne.

  ma.....@ag...ar.pl / 05 listopada 2018

Teatr Szczęście - Adres i dojazd

ul. Karmelicka 3
31-133 Kraków

http://www.teatrszczescie.pl/