Warsztaty improwizacji - W ŚWIETLE REFLEKTORÓW - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

10,0 / 10

Warsztaty improwizacji - W ŚWIETLE REFLEKTORÓW

Na warsztatach: improwizacja, rozgrzewka teatralna, uwolnienie emocji, muzyka, reflektory, drewniana scena, relaks, relacja z partnerem scenicznym, konkurs oraz niespodzianka.

Czy łatwo partnerować na scenie? Czy łatwo być „tu i teraz”? Czy łatwo przekazać intencje i bez słów skomunikować się z partnerem scenicznym ?

Na warsztatach będziecie mogli sami spróbować poprzez udział w „teatralnym eksperymencie”. Na początku krótka rozgrzewka ciała oraz… emocji? Następnie improwizacja do utworów muzycznych z motywem przewodnim nowej płyty pewnej krakowskiej artystki.

Zadania improwizatorskie będą różne. Będziesz mógł prowadzić scenę lub być całkowicie zależnym od partnera. Będziesz mógł dowiedzieć się z jaką intencją masz do czynienia, co sam założyłeś początkowo i jak to się ma to tego co narodzi się podczas sceny.

Na koniec teatr – będziesz aktorem i będziesz widzem podczas etiud, by w efekcie wybrać najlepszy z występów i być może odebrać główną nagrodę.

Warsztat prowadzą:

Magdalena Jewuła – absolwentka Aktorstwa w Krakowskiej Szkole Artystycznej SPOT z kilkuletnim doświadczeniem na scenie oraz przed kamerą. Ma na koncie spektakle taki jak: „Job interview”, „Ostatnia strona”, „Niebiańskie istoty”, „Moralność Pani Dulskiej”, „Męczeństwo Piotra Oheya, „Igraszki z diabłem” i wiele innych. Od 3 lat trenerka teatralna dzieci i młodzieży. Obecnie aktorka Teatru Przypadków Feralnych, gdzie obecnie można ją zobaczyć w spektaklu : „Uni” oraz „Na pełnym morzu”.

Na scenie występuje Magdalena Jewuła jako Prowadząca.

Czas trwania: 120 minut

Obsada

Magdalena Jewuła - zdjęcie

Magdalena Jewuła
Prowadząca

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Świetna forma spędzenia wolnego czasu, w trakcie warsztatów panuje atmosfera która daje poczucie pełnej swobody, można na nich oderwać się od rzeczywistości. Polecam :)

  n......@sz...ji.pl / 30 maja 2022

 • 10,0/ 10

  Polecam! Cóż to były za emocje!! Dziękuję!! 😊😊😊❤

  ma.....@gm...il.com / 25 marca 2022

 • 10,0/ 10

  Byłem pierwszy raz na tego typu wydarzeniu i powiem szczerze nie żałuję :) Dobra zabawa i przy okazji test samego siebie jak sobie człowiek radzi na scenie i to bez głębszego przygotowania.

  sl.....@gm...il.com / 25 lutego 2022

Teatr Przypadków Feralnych - Adres i dojazd

Rynek Główny 8, Kraków

https://feralni.com/

Kup bilet