Gino i Suzi. Sąsiedzi. Komedia familijna. - zdjęcie Gino i Suzi. Sąsiedzi. Komedia familijna. - zdjęcie Gino i Suzi. Sąsiedzi. Komedia familijna. - zdjęcie Gino i Suzi. Sąsiedzi. Komedia familijna. - zdjęcie Gino i Suzi. Sąsiedzi. Komedia familijna. - zdjęcie Gino i Suzi. Sąsiedzi. Komedia familijna. - zdjęcie

Średnia ocena

25 oddanych głosów

9,0 / 10

Gino i Suzi. Sąsiedzi. Komedia familijna.

Spektakl jest opowieścią o sąsiedzkim życiu, które, jak wie prawie każdy, może być bardzo skomplikowane i pełne nieporozumień. I choć bohaterami jest dwójka klaunów, to jednak bliżej tym postaciom do komedii burleskowej czy niemego kina, niż do cyrku. Czerwone nosy podkreślają tylko ich groteskowość. A ponieważ przedstawienie to jest bez słów, otwiera przed widzem wachlarz gagów i komizmu sytuacyjnego. Opowiadana działaniem i akcją, toczy się przed publicznością historia burzliwej sąsiedzkiej relacji aż do…

O tym, co nastąpi na końcu, musicie przekonać się sami.

---------------------------------------------------------------------------------

INFORMACJA DLA WIDZÓW DOTYCZĄCA ZASAD POSTĘPOWANIA W CZASIE SPEKTAKLI W TEATRZE PRASKA 52 OD DNIA 26 CZERWCA 2021 r.:

W przypadku spektakli odbywających się w pomieszczeniach zamkniętych, widownia będzie mogła zostać zapełniona jedynie w 75%, a publiczność będzie musiała zasłaniać usta i nos. Osoby wchodzące na teren budynku Teatru Praska 52 muszą zastosować się do kilku bardzo ważnych zasad w zakresie bezpieczeństwa i higieny. Obowiązkowa jest m.in. dezynfekcja rąk – stojaki z płynem dezynfekującym oraz instrukcją są umieszczone przy wejściu do obiektu, w foyer oraz w toaletach. Wymagane jest zakrywanie zgiętym łokciem lub chusteczką ust i nosa podczas kichania i kaszlu. W spektaklach mogą brać udział wyłącznie osoby zdrowe, bez objawów chorobowych takich jak katar, kaszel, wysypka, gorączka, duszności, ból mięśni, brzucha, głowy, biegunka.

Wejście na spektakl, możliwe jest po złożeniu przez każdego widza pisemnego oświadczenia o tym, że ten według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Pracownicy Teatru Praska 52 udostępnią każdej osobie uczestniczącej w spektaklu stosowny formularz, którego wypełnienie jest obligatoryjne i służy jedynie uzyskaniu możliwości skontaktowania się z osobą, która podała swoje dane, w przypadku stwierdzenia zagrożenia zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 w związku z udziałem w spektaklu. W przypadku stwierdzenia zagrożenia zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 w związku z udziałem w spektaklu dane zawarte w formularzu będą mogły zostać przekazane przez Teatr Praska 52 właściwym służbom sanitarnym. Formularz będzie przechowywany przez Teatr Praska 52 przez 2 tygodnie od dnia spektaklu.

Przy wejściu do obiektu odbywa się bezdotykowa kontrola biletów oraz obowiązkowa dezynfekcja dłoni. Po wejściu należy udać się w miejsce wskazane przez osobę z obsługi, która wskazuje drogę do odpowiednich wejść. Procedura wpuszczania uczestników spektaklu na teren Teatru Praska 52 rozpocznie się na godzinę przed planowanym rozpoczęciem spektaklu. W Teatrze Praska 52 należy pojawić się najpóźniej na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia. Na terenie obiektu trzeba zachować dystans społeczny od innych osób wynoszący nie mniej niż 2 m (nie można gromadzić się w grupach). Podczas spektaklu należy bezwzględnie przestrzegać obowiązku zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki lub przyłbicy.

Po każdym wydarzeniu obiekt jest dezynfekowany (toalety, klamki, poręcze). Wszystkie toalety są dostępne, znajdują się tam środki do dezynfekcji dłoni i papierowe ręczniki. W toaletach znajdują się również instrukcje prawidłowego mycia rąk, nakładania i zdejmowania maseczek ochronnych oraz rękawiczek.

Na scenie występuje Agnieszka Cianciara-Fröhlich , Jonathan Fröhlich .

Czas trwania: 60 minut

Realizacja

Występuje: Trupa Komedianty

Opinie naszych widzów (13)

 • 10,0/ 10

  Historia dla każdego nawet dla 50 latka

  je.....@in...ia.pl / 04 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniale spędzony czas z rodziną. " Dla każdego coś miłego". Podobało się zarówno rodzicom, jak i dzieciom.

  ag.....@ho...il.com / 04 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Świetnie zagrane przedstawienie, dobra zabawa dla całej rodziny,

  k......@....pl / 04 grudnia 2018

 • 10,0/ 10

  Wspaniały, śmieszny i jak zwykle dobrze zagrany.

  iz.....@....pl / 19 listopada 2018

 • 10,0/ 10

  Świetna zabawa dla całej rodziny! Gorąco polecam!

  pa.....@gm...il.com / 19 listopada 2018

 • 10,0/ 10

  Swietny

  ma.....@gm...il.com / 09 kwietnia 2018

 • 10,0/ 10

  Znakomita zabawa dla dorosłych i dzieci, mnóstwo humoru i ciepła :)

  b......@gm...il.com / 11 grudnia 2017

 • 10,0/ 10

  Wspaniały spektakl. Zarówno dzieci jak i dorośli wyszli zachwyceni. Magia teatru w czystej postaci.

  ol.....@gm...il.com / 27 listopada 2017

 • 10,0/ 10

  Świetna zabawa, 7 letni syn bawił się wyśmienicie. Córka 5 lat może nie czuła tak mocno przedstawienia jak starszy ale uśmiech również nie schodził z buzi.

  ma.....@gm...il.com / 13 listopada 2017

 • 10,0/ 10

  Byliśmy już na drugim spektaklu o Gino i Suzi. Wspaniała zabawa dla całej rodziny! Polecam!

  mo.....@on...et.eu / 23 kwietnia 2017

 • 10,0/ 10

  Świetna zabawa dla całej rodziny.

  do.....@gm...il.com / 20 listopada 2016

 • 9,0/ 10

  Ciekawa forma i dobra zabawa zarówno dla dzieci jak i towarzyszących im dorosłych. Sugestywni bohaterowie dają sie polubić i zapamiętać, dowodzą jak wiele uczuć można przekazać bez słów.

  an.....@....pl / 23 kwietnia 2017

 • 7,0/ 10

  MIły, niezobowiązujący, warto wybrać się na niego z dziećmi w wielu od ok. 10 lat. Będą się bawiły jeszcze lepiej niż dorośli.

  le.....@gm...il.com / 24 kwietnia 2017

Teatr Praska 52 - Adres i dojazd

ul. Praska 52
Kraków

http://www.teatrpraska52.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.